DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?Alleen activiteiten die op deze datum beginnen.Alleen activiteiten die bijna voorbij zijn.
Extra criteria
Leeftijd
Overnachten
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
wis zoekfilterververs
DagjeWeg.NL / Giesbeek / Groot Paasvuur te Giesbeek

Groot Paasvuur te Giesbeek

00000(nog geen reviewsgeef uw beoordeling)

8 april 2012 19:00 uur tot 24:00 uur

Groot Paasvuur te Giesbeek

Let op: Deze activiteit is voorbij.

Zoals de afgelopen drie jaar willen wij ook in 2012 weer het paasvuur organiseren! Zoals zo vaak is in 2009 als "grap" het idee ontstaan om een paasvuur te organiseren.

Het idee was simpel. Een grote bult hout, vuur, muziek en natuurlijk een paar lekkere biertjes. In 2009 is het eigenlijk ook zo gegaan. Op het recreatie gebied Rhederlaag, ligt bij jachthaven 't Eiland een braak terrein waar de oude steenfabriek heeft gestaan. De plaatselijke RGV legt op dit terrein het gehele jaar het snoeihout neer van het recreatiegebied.



Gezamelijk hebben we de schouders eronder gezet en zijn gaan organiseren. Een trailer waar de muziek in kon staan, een tent waar de bar in kon, een snack mobiel voor de inwendige mens en maar hopen dat er veel mensen op af zouden komen. In het gehele gebied zijn reclame borden neergezet en er zijn 2000 flyers in de brievenbussen gestopt. Het resultaat: 1500 bezoekers!!!! Een enorme vuurbult en geweldig weer.



Dit resultaat gaf zoveel voldoening dat er direct besloten werd om dit elk jaar te gaan herhalen. Na velen gezellige vergaderingen, is besloten om het professioneler aan te pakken. Er is een stichting opgericht en alles grootser aangepakt.

www.hetexcuus.nl »

Contact en delen

Adres en Locatie

Adres: De Muggenwaard 16, 6988BX, Giesbeek
Gemeente Zevenaar, provincie Gelderland
Breedtegraad/lengtegraad: 51.988850 6.049743

Prijs en budget

Toegang gratis.
Let op aleen jet parkeren van uw auto kost € 2,00. Entree voor het feest is GRATIS

Openingstijden en -dagen

8 april 2012 19:00 uur tot 24:00 uur. Let op: Let op: het kan slecht weer zijn begin april hou rekening met uw kleding!

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op 8 januari 2012, disclaimer.