Doe een dagje Asten
asten, Noord-Brabant - Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.
1
asten, Noord-Brabant - Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!
-in the spotlights-
asten, Noord-Brabant - Museum Klok & Peel in Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.
asten, Noord-Brabant - Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!
asten, Noord-Brabant - Lekker fietsen en onderweg genieten van heerlijke gerechten: dat is Happen en Trappen! De fietsroutes brengen je door de mooiste delen van Nederland en België. Dubbel genieten dus!
asten, Noord-Brabant - Behoefte aan een dagje vol spetterende actie? Leef je uit met de waterkanonnen, de superwaterglijbanen en de supersnelle stoomversnelling van Subtropisch Zwembad Prinsenmeer.
asten, Noord-Brabant - Een onbezorgde vakantie met volop Brabantse gezelligheid, daarvoor ben je bij vakantiepark Prinsenmeer aan het goede adres! Hier is genoeg te beleven voor groot en klein.