DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs
DagjeWeg.NL / Urk / Zangprotest Urk uitgesteld
Nieuws door Sifra Kriek

Zangprotest Urk uitgesteld

Urkers willen besprekingen niet verstoren #windmolens

19 januari 2011CultuurUrkUrk wil geen 86 windmolens voor de deur. Volgende week zouden de Urkers als protest gaan zingen in Den Haag. Dat is voorlopig van de baan om besprekingen met minister Verhagen niet te frustreren.

"Het zou niet netjes zijn om dat gesprek te verstoren"

"Het college heeft een gesprek met minister Maxime Verhagen. Het zou niet netjes zijn om dat gesprek te verstoren door met duizend man buiten te gaan zingen terwijl ons college binnen probeert een goede regeling met de minister te treffen", vertelt de initiatiefnemer van het protest. Het protest zou plaatsvinden op 27 januari. Een nieuwe datum is nog niet bekend.

IJsselmeer

Met het protest moesten politici nog een keer kijken of de windmolens ook niet naar een andere locatie kunnen. De belangrijkste bezwaren van de Urkers zijn de aantasting van het dorpsgezicht en de natuurlijke openheid van het IJsselmeer.

Een windmolen zou dit uitzicht verpesten. Foto: Wikipedia.Een windmolen zou dit uitzicht verpesten. Foto: Wikipedia.

Reageren:

Naam:
Kopje:
Reactie:
meer over: Flevoland Urk Stedentrip Gezin Culturele uitjes
 
 
Laatst gewijzigd: 2011-05-09 10:46:50 · Gepubliceerd: 2011-01-19 08:55:10 - 142