DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs
DagjeWeg.NL / Renesse / Concert at Sea geeft geld terug
The Hague Jazz heeft weinig last van regen | Nieuws door Sifra Kriek

Concert at Sea geeft geld terug

Compensatie voor gedupeerden #concertatsea

22 juni 2011CultuurRenesseEen grote plens regen en harde windstoten zorgden ervoor dat Concert at Sea zaterdag werd afgelast. Nu is er goed nieuws voor de gedupeerden. Mensen met een kaartje kunnen hun geld terugkrijgen of een tegoedbon krijgen voor het festival van volgend jaar.

"Er zijn zaterdag windstoten van windkracht 9 gemeten"

Concert at Sea werd zaterdag afgelast wegens het slechte weer. "De weersvoorspellingen waren dusdanig slecht dat er voor de burgemeester niets anders op zat om af te lasten", vertelt de organisatie op de website van het evenement. "Een beslissing waar we overigens helemaal achter staan. Er zijn zaterdag ook daadwerkelijk windstoten met een van windkracht 9 gemeten." Kaarthouders kunnen nu hun geld terugkrijgen of de waarde van het ticket omzetten in een tegoedbon voor het festival van volgend jaar op 29 en 30 juni 2012.

Muziekfestival

Concert at Sea is met 40.000 bezoekers per dag één van de grootste muziekfestivals van Nederland. De kaarten waren dan ook al snel uitverkocht.

  1. The Hague Jazz heeft weinig last van regen
Concert at Sea. Foto: Flickr.Concert at Sea. Foto: Flickr.

Reageren:

Naam:
Kopje:
Reactie:
meer over: Zeeland Renesse Concert Gezin Culturele uitjes
 
 
Laatst gewijzigd: 2011-07-25 10:25:41 · Gepubliceerd: 2011-06-22 07:49:48 - 1107