Let op: het kan zijn dat deze pagina verouderde informatie bevat. De pagina staat in het archief.

Geen witte kerst

Weerman Jan Visser: de kerstdagen worden niet wit, maar wel winters

We krijgen geen witte, maar wel een winterse kerst. Leuk voor een dagje uit, zoals hier bij FlevOnice.
22-12-2008 Jammer maar helaas: Nederland krijgt geen witte kerst. Koud en winters wordt het wel, zegt weerman Jan Visser. "Het wordt prachtig winterweer, heerlijk om er - warm aangekleed! - een dagje op uit te trekken."

Van onze redacteur Henk Meijer

Een koudefront zorgt er de komende weken voor dat de temperatuur in Nederland overdag amper boven het vriespunt blijft. "Overdag zal de temperatuur rond nul graden liggen, terwijl het 's nachts drie tot acht graden gaat vriezen", zegt DagjeWeg.NL-weerman Jan Visser. "De echte kou begint komend weekend, na de twee kerstdagen."

Geen witte kerst

Op een witte kerst hoeven we niet te hopen, zegt de weerman. "Dat komt simpelweg omdat er geen neerslag komt. We krijgen overigens wel een mooie winterse kerst met veel zonneschijn en vorst op de ruiten."

Dagje uit

Volgens Jan Visser wordt het een mooie kerst voor uitstapjes: "kleed je warm aan en haal lekker ergens een frisse neus". Wat is er allemaal te doen? Zoek een uitstapje of doe inspiratie op met één van deze ideeën:

Stuur deze pagina door.

Geef uw mening of reactie.
Print deze pagina. Stuur deze pagina door. Geef uw mening of reactie.
Ga naar het begin van het artikel.Ga terug naar de vorige pagina. Laatst gewijzigd: 22-12-2008 - Geplaatst: 22-12-2008 - (418)

Uw reactie?

Heeft u iets interessants te melden? Reageer op het artikel 'Geen witte kerst':

Naam:
E-mailadres (niet verplicht, wordt niet gepubliceerd):
Titel van of kopje boven de reactie:
Reactie:

U kunt een e-mail adres opgeven. Uw commentaar wordt naar dit e-mail adres gestuurd.


Hotel Gelderland HerfstSpecials