U bevindt zich hier: DagjeWeg.NL / nieuws / Gerlos en Val Thorens het populairst
Nieuws door Tim Kraaijvanger

Gerlos en Val Thorens het populairst

Oostenrijk favoriete wintersportland

16 februari 2010NatuurNederlanders skiën of snowboarden het liefst in Gerlos en Val Thorens. Dit blijkt uit een Hyves-poll onder meer dan 3.000 wintersporters.

Na het Oostenrijkse Gerlos en het Franse Val Thorens volgen Mayrhofen (#3), Flachau (#4) en Sölden (#5). Daarna volgen Kirchberg, Hinterglemm, Westendorf, Königsleiten en Saalbach.

Deze maand is de drukste wintersportmaand. Bijna de helft van alle wintersporters gaat deze maand op wintersport. Vooral de laatste paar weken van februari reizen Nederlanders massaal naar de besneeuwde bergen, want dan is het voorjaarsvakantie. Ook de kerstvakantie is een populaire tijd om de latten onder te binden.

De meeste mensen gaan volgens de poll naar Oostenrijk (66 procent) en Frankrijk (19 procent). Daarna volgen Zwitserland (vijf procent) en Duitsland (vier procent). Tsjechië (twee procent) en Italie (twee procent) zijn minder populair.


Lekker skiën: ultieme ontspanning!Lekker skiën: ultieme ontspanning!

1 reactie

Mijnsneeuw wintersport onderzoek..

Leuk dat jullie ons onderzoek ook hebben opgepikt! Zie ook ons reisverlsag over wintersport in gerlos op: http://www.mijnsneeuw.nl/wintersport-specials/reisverslag-gerlos-2010.php

door Mijnsneeuw.nl | 2010-02-16 17:06:56

Reageer ook!

Naam:
Kopje:
Reactie:
meer over: Wintersport Gezin Recreatie
 
 
Laatst gewijzigd: 2011-05-09 10:46:50 · Gepubliceerd: 2010-02-16 13:01:31 - 158
DagjeWeg.NL / nieuws / Gerlos en Val Thorens het populairst
Elke week de leukste uitjes thuis? Ontvang de gratis DagjeWeg.NL-nieuwsbrief: