U bevindt zich hier: DagjeWeg.NL / nieuws / Amsterdam / Grootste H&M opent in Amsterdam
Dagje uit in Amsterdam | Nieuws door Grytsje Anna Pietersma

Grootste H&M opent in Amsterdam

Winkel in rijksmonument telt zes verdiepingen

27 juli 2010ToerismeAmsterdamShopaholics wees voorbereid, want dit najaar opent de grootste H&M-vestiging van Nederland in Amsterdam. Zes verdiepingen vol kleding en de eerste winkel met de Home-collectie.

De vestiging op de Dam is de eerste vestiging in Nederland, die de woonlijn van het merk aanbiedt. Nu is de Home-collectie alleen via internet verkrijgbaar.

De zaak komt in een rijksmonument op de Dam en telt zes verdiepingen. Een ingerichte Home-afdeling zit er overigens niet in. H&M gebruikt hiervoor een soortgelijk systeem als de IKEA. Klanten pakken magneetjes, waar een afbeelding van het product op staat, en de medewerkers halen dit vervolgens uit het magazijn.

Opening

De winkel opent naar verwachting komend najaar. Ook in Helsinki, Londen en Kopenhagen openen dit najaar H&M-winkels met de Home-collectie.

Ga een dagje winkelen! DagjeWeg.NL heeft de leukste winkel ideeën.

  1. Dagje uit in Amsterdam
Hennes & Mauritz. Foto: FlickrHennes & Mauritz. Foto: Flickr

Reageer ook!

Naam:
Kopje:
Reactie:
meer over: Noord-Holland Amsterdam Dagje Winkelen Gezin Recreatie
 
 
Laatst gewijzigd: 2011-05-09 10:46:50 · Gepubliceerd: 2010-07-27 15:25:55 - 332