Pannenkoeken eten op een schip? Dat kan bij 't Pannekoekschip in Doetinchem. Het restaurant heeft een open keuken, zodat u kunt zien hoe de pannenkoeken gemaakt worden.
Schouwburg Amphion in Doetinchem is 'het theater van Oost-Gelderland' en biedt voor ieder wat wils. In het theatercafé kun je genieten van een lekker diner.
In de Gelderse Achterhoek, in de bossen ten oosten van Doetinchem, ligt Koetshuis Slangenburg. Deze inspirerende locatie is geschikt voor diverse zakelijke bijeenkomsten.
Een ritje met de tram, trein of bus: tegenwoordig reist iedereen wel eens per jaar met het openbaar vervoer. In het Openbaar Vervoer Museum ontdek je hoe het openbaar vervoer er vroeger uitzag. Van de paardentram tot en met de hogesnelheidstrein.
Recreatiepark De Wrange bevindt zich aan de rand van natuurgebied Koekendaal. De bungalows liggen op beschutte grasweiden, omgeven door houtwallen. Er zijn verschillende activiteiten op korte afstand.