Even bijkomen in het Posthuys op Vlieland. De kaart staat vol lekkere hapjes en drankjes. En wie weet leer je meer over de geschiedenis van dit bijzondere café.
Lekker uitwaaien kan op het prachtige waddeneiland Vlieland. Blijf overnachten in Badhotel Bruin. Met een hip terras en een leuke speeltuin voor de kinderen, vermaakt jong en oud zich goed!
Een klein wit huisje doorbreekt het prachtige natuurgebied de Vliehors: het Reddingsmuseum, oftewel het Juttersmuseum. Hier is van alles te vinden over de zee.
In Museum Tromp's Huys is van alles te vinden over het maritieme verleden van Vlieland. De collectie is hoofdzakelijk gemaakt door Betzy Akersloot-Berg, een oud-bewoonster van het pand.
Kom met een grote groep of gewoon alleen: bij Torenzicht op Vlieland kan het allemaal. Geniet van gratis koffie en thee of trek er een hele dag op uit in de mooie natuur.