DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Huis van Gijn

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Ga snel kijken!

Bezoekdatum: 3 februari 2011Datum review: 3 februari 2011

Ervaringen: Vandaag, 3 februari 2011, op een onverwacht mooie winterdag bezochten we het museum Simon van Gijn. We waren zeer onder de indruk van dit bijzondere museum, verzorgd ingericht met meubels en kostbaarheden uit een lang vervlogen tijd. Simon van Gijn heeft ons een blik willen gunnen in een tijd die helaas voorbij is. En dan: de tuin, grenzend aan het restaurant. Daarin staat een reuzeboom, een plantaan uit 1840, een stamomtrek van ik denk wel anderhalve meter of meer, met takken rijzend tot de blauwe lucht. Ga snel kijken!

Beoordeling gegeven door renate .

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 14 maart 2009Datum review: 14 maart 2009

Ervaringen: Wat een prachtig bewaard gebleven verzameling en inrichting. Alles straalt rijkdom maar ook klasse uit. Zelfs op de zolder zijn de balkenpartijen mooi zichtbaar gebleven. In één woord, prachtig

Beoordeling gegeven door Suze en Hein van Berlo.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 13 feb. 2008Datum review: 13 februari 2008

Ervaringen: Wij hebben vandaag, 13 feb. 2008, het museum Simon van Gijn bezocht. Fan - tas- tisch ! Zo'n prachtig pand hebben we zelfs niet in Amsterdam (Museum Willet-Holthuysen of Geelvinck-Hinlopenhuis) gezien. Tot onder de hanebalken waar het speelgoed staat opgesteld is het huis geweldig interessant en mooi. Het huis ziet er zeer goed onderhouden en verzorgd uit. Een regelrechte aanrader temeer daar het huis in een schitterend gedeelte van de oer-hollandse en waterrijke stad Dordrecht gelegen is.

Beoordeling gegeven door Willem en Ilse Schouten.