DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Rederij Dijkhuizen

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Leuk

Bezoekdatum: 18 september 2011Datum review: 11 april 2012

Reisgezelschap: met partner

Ervaringen: Afgelopen september een vaartocht gemaakt vanuit Middelburg. Was een relaxe vaartocht, waarbij ook een duidelijke weergave was over de omgeving. Daarnaast gaf de kapitein nog extra informatie via de microfoon. Daarnaast werd mijn biertje en borreltje snel geserveerd. Wat mij betreft een vaartocht die ik zeker nog een keer ga maken!

Beoordeling gegeven door Frits Janse.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Gezellige & leuke Rondvaart

Bezoekdatum: 1 juni 2011Datum review: 1 juni 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Vandaag met mijn familie, w.o. 3 kleine kinderen een leuke rondvaart gemaakt vanuit Veere. Naast dat het mooi weer was, was de bemanning erg behulpzaam. De kinderen mochten zelfs in de stuurhut bij de kapitein zitten. Fotootjes van onze jonge kapiteins was super! Ook een goede en leuke uitleg over het Veerse Meer. Zeker de moeite waard om na een bezoek aan Veere deze vaartocht te maken! Volgend jaar maken wij zeker een nieuwe vaartocht!

Beoordeling gegeven door Jongerius.

111111

Heel teleurstellend

Bezoekdatum: 18 mei 2011Datum review: 23 mei 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Vertrektijd elk heel uur is niet waar, hier kan men rustig van afwijken! Met vier volwassenen en twee kleine kinderen wilden wij een leuke vaartocht maken, maar kwamen van een koude kermis thuis. Na het opstappen bleek dat de boot al bomvol zat met oudere en gehandicapte mensen. Na enig rondkijken bleek al snel dat alle tafels bezet waren en wilden wij de boot verlaten. Dat was inmiddels onmogelijk omdat de deuren al gesloten waren en de boot zich al in beweging zette. Commentaar van het personeel (een dame van middelbare leeftijd die er genot in schept bits en onvriendelijk te zijn en van klantvriendelijkheid nog nooit heeft gehoord): u moet betalen en er zijn genoeg plaatsen over!!!! Dit betekende dat wij met de kleine kinderen ons moesten verdelen over diverse tafels. Gewoon aanschuiven waar nog plaats was! Echt Gezellig!!! Uiteindelijk wilde men dan nog wel een tafel extra plaatsen. Maar wel in het looppad, op de route naar het invalidentoilet. Je kon er niet naar buiten kijken en we moesten voortdurend opstaan om de rolstoelen doorgang te verlenen. We waren blij dat de tocht maar één uur duurde en weten één ding zeker: nooit meer varen met Rederij Dijkhuizen!

Beoordeling gegeven door Paul.

111111

Bezoekdatum: 16-05-2010Datum review: 17 mei 2010

Ervaringen: Let op! de rederij hanteert een minimum van 20 personen voordat er gevaren wordt. Dit is echter nergens terug te vinden. staat niet vermeld in de folder, de website van de rederij, het aankondigingsbord op de kade. ook wordt dit niet verteld bij de touristshop/VVV Wij kwamen dus voor niets bij de boot. Ook was er een stel dat al eerder die dag de trip had willen maken en nu wederom teleurgesteld weg moest. Overal wordt geschreven: vanaf 1 mei, 2x daags een rondvaart... maar dus alleen als er voldoende mensen zijn!

Beoordeling gegeven door L - M.

Datum review: 12 mei 2007

Ervaringen: Ben vertrokken met rondvaartboot vanuit Middelburg. Drie uurtjes gevaren. Tocht is zeker de moeite waard als je van varen houdt. Onder tocht toelichting op omgeving en vriendelijke dames die me af en toe een biertje kwamen brengen.

Beoordeling gegeven door Rinus.

Datum review: 28 februari 2007

Ervaringen: Ze hebben 1 mooie boot, de lady madelyne... maar die lui zelf zijn erg onvriendelijk, het spijt me om dit te zeggen maar hoe wij behandeld zijn is niet normaal.

Beoordeling gegeven door Anieke.