DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Stoomtrein Goes-Borssele

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: 25-0402010Datum review: 1 mei 2010

Ervaringen: Zeer goed materieel fijne ritten. Vrijwilligers zijn zeer spraakzaam over het trein wezen van toen en wat er zoal gebeurd is met de herbouw van de treinen en de wagon's van vroeger. Ze zijn allen erg begaan met hun hobby bij de Stoomtrein Goes-Borssele en weten er allen erg goed veel van petje af voor de vrijwilligers. Ga zo voort. Met vriendelijke groet Ton & Jenny Lemmens- Sluijsmans.

Beoordeling gegeven door a.e.h.j.lemmens.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: juni 2008Datum review: 22 juli 2008

Ervaringen: s'middags met mijn autistische kleinzoon op de trein gestapt, dit was voor hem een evenement hij vond de rook van voren in de trein het allermooist en het kleine treintje in de speeltuin en dan kon je nog iets lekkershalen binnen en daar stonden nog meer treinen en leuke dingen die je kunt kopen, al met al een hele leuk middag.

Beoordeling gegeven door N.N..

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Bezoekdatum: juli augustusDatum review: 17 maart 2008

Ervaringen: Met de stoomtrein meegaan is een ervaring apart, ik was met mijn kleinzoon afgelopen zomer, die wilde alleen uit de ramen kijken en naar voren zien hoe de stoom eruit komt, en als je dan aan het einde bent, dan is er een leuk park dat ze aangelegd hebben voor de kinderen , er is van alles te doen er is een gezellig restaurant waar je van alles kunt eten en drinken ,een expositie van de treinen een mooie wandelroute, noem maar op,een winkeltje, een aanrader.

Beoordeling gegeven door N.N..

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: september 2006Datum review: 14 maart 2008

Ervaringen: Leuk uitstapje, kids op het eind/retourpunt leuk met een minitreintje mee, zij vonden het geweldig.

Beoordeling gegeven door Karin van der Weijden.

6Cijfer 6 van 10 punten.6666

Datum review: 22 augustus 2007

Ervaringen: De trein ziet er leuk uit. Echt een oude trein. De rit duurt alleen te lang (40 minuten). In Hoedekenskerke is het e.e.a. te doen, maar daar heb je maar 1 uur de tijd voor. Dan vertrekt de trein weer voor de terugreis (of je moet nog 3 uur wachten, maar dat is weer veel te lang voor een kind).

Beoordeling gegeven door Margriet Eskes.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Datum review: 20 augustus 2007

Ervaringen: Geen toelichting

Beoordeling gegeven door Corine .