Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
10




Bezoekdatum: laatste bezoek sept. 2009Datum review: 22 mei 2010
Ervaringen: Blijburg is echt typisch een dagje weg. Mijn man, dochter Lola en ik wonen in Amsterdam maar zelfs voor ons voelt het echt alsof we er even uit zijn. We komen hier al sinds 2005 met heel veel plezier. We gaan regelmatig met onze dochter een dagje naar het strand en daarna lekker eten op het terras. Maar gaan ook wel eens samen -regelen dan oppas- naar een leuk Blijburg feestje of een van de festivals die ze organiseren. Blijburg is voor ons echt een plek om te genieten.
Beoordeling gegeven door Roos van de Zande.
8




Bezoekdatum: afgelopen weekDatum review: 2 augustus 2009
Ervaringen: We hebben lekker aan het strand uitgewaaid. Het was heerlijk!
Beoordeling gegeven door Lonneke p.





Datum review: 20 juni 2007
Ervaringen: We zijn vanavond wezen eten op strand blijburg. Helaas zeker niet voor herhaling vatbaar!!! De service van het personeel en kwaliteit van het eten waren echt ver te zoeken.Zo werd met de platte hand gevoeld of de patatas brava nog wel warm was, aangezien de aļoli op was ging er een kwak mayonaise overheen. De kip was ook op en de hamburgers waren nog rauw van binnen.De salade was niet heel vers te noemen.Kortom op strand blijburg zijn wij niet meer te vinden op een zwoele zomeravond.
Beoordeling gegeven door Angela.