DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Openluchtmuseum Ellert en Brammert

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

verrassend

Bezoekdatum: mei 2011Datum review: 5 augustus 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: gezellig educatief halverwege speeltuin en restaurant

Beoordeling gegeven door blomberg.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Super leerzaam!

Bezoekdatum: 16 juli 2011Datum review: 28 juli 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Een absolute eye opener voor mijn kinderen om te zien hoe mensen vroeger leefden en lekker in de buitenlucht.

Beoordeling gegeven door S Duinkerken.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

gezellig

Bezoekdatum: mei 2011Datum review: 28 juli 2011

Reisgezelschap: met een groep

Ervaringen: informatief. halverwege koffiedrinken en speeltuin voor de kids

Beoordeling gegeven door blomberg.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: oktober 2008Datum review: 15 juni 2009

Ervaringen: Heel leuk kleinschalig museum dat ook in de herfst bij wat druilerig weer zeer de moeite waard was om te bezoeken. Wij komen graag op een mooie zomerdag nog eens terug in gepaste kleding (zeeuwse klederdracht of burgerdracht van rond 1900) dat geeft mooie plaatjes en word door de bezoekers ook altijd erg op prijs gesteld

Beoordeling gegeven door Nel van den Tol.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: oktober 2008Datum review: 15 juni 2009

Ervaringen: Kleinschalig leuk museum, dat ook op een bewolkte dag in oktober met een spetje regen zeer de moeite waard is. We komen terug op een zomerse dag om het nog eens te beleven en misschien komen we dan wel in stijl!! Dat betekent zoveel als dat wij graag een museumbezoek in klederdracht bezoeken. Leuk voor ons om foto's te maken en leuk voor de andere bezoekers omdat het voor hen ook wat toevoegd.

Beoordeling gegeven door Nel van den Tol.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: herfstvakantieDatum review: 15 februari 2009

Ervaringen: Terug in de tijd bij Ellert en Brammert. Erg leuk. Ook voor kinderen. Vooral als ze kunnen lezen. Dan kunnen ze ee soort speurtocht doen, waarbij ze vragen moeten beantwoorden. Er is ook een oud schooltje waar ze een spannend verhaal over de reuzen Ellert en Brammert vertellen. Ook is er een grote speeltuin aanwezig.

Beoordeling gegeven door Ellert en Brammerd.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 23/03/2008Datum review: 24 maart 2008

Ervaringen: Het zonnetje scheen op eerste Paasdag en ik ben met m'n gezin naar Openluchtmuseum 'Ellert en Brammert ' getogen. Het is een mooi aangelegd park waar je de sfeer proeft van hoe het was vroeger in het veen. We zagen plaggenhutten/arbeidershuisjes / oude ambachten en nog veel meer. Er was een kinderboerderij en een restaurantje in echte Drentse stijl waar we heerlijke koffie met Drentse Turf (soort Drentse koek )hebben genuttigd. Onze kinderen zijn geen echte museum liefhebbers maar zij waren erg enthousiast over dit openlucht museum. Wij vinden het belangrijk om ontspanning met cultuur te combineren en dat was hier zeer geslaagd !!!!

Beoordeling gegeven door N.N..