DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Hofje van Wijs

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Datum review: 4 november 2007

Ervaringen: Tijdens de museumnacht in Amsterdam op 3 november j.l. hebben wij heerlijk gegeten in het Hofje van Wijs.Het is een echte aanrader voor mensen die van eerlijk, gezond voedsel houden.Bovendien feestelijk opgemaakt voor een ongelooflijk lage prijs ( 8-15 euro voor een exquise couscousmaasltijd). Er is ook een winkeltje aan verbonden waar o.a. heerlijke koffie en thee worden verkocht.Opletten....je loopt het zo voorbij! Cijfer:9 Auke en Lieneke

Beoordeling gegeven door N.N..

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Datum review: 26 september 2007

Ervaringen: We hebben een heerlijke silky-oolong thee gedronken, terwijl we buiten hebben gezeten. Het leek wel of we even in Frankrijk waren, zo'n ongedwongen rustige sfeer! De koffie en theewinkel is trouwens prachtig. Ik denk dat dit de meest romantische plek is in Amsterdam om iets te drinken. We komen zeker terug en dan reserveren we voor een versbereide high tea!

Beoordeling gegeven door Roos.