Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
5




Bezoekdatum: 28 juli 2010Datum review: 29 juli 2010
Ervaringen: Het viel tegen, er waren slechts een klein aantal varkens je bent er zo doorheen degene die de rondleiding deed was wel zeer vriendelijk maar degene die de rest in de gaten hield was verre van vriendelijk en totaal niet geschikt om gasten te ontvangen de toegangsprijs is te hoog voor datgene wat je er voor terug krijgt
Beoordeling gegeven door jannie de jong.
8




Bezoekdatum: 18.07.2009Datum review: 19 juli 2009
Ervaringen: Enige varkens en wat een hoop soorten, geweldig dagje uit in een zeer ontspannen en goed verzorgde omgeving
Beoordeling gegeven door Josephine de Jonge.
8




Bezoekdatum: juni 2007Datum review: 21 maart 2008
Ervaringen: leuk en zeer infomatief
Beoordeling gegeven door N.N..
8




Bezoekdatum: vorig zomerDatum review: 13 maart 2008
Ervaringen: Geweldig interessant en uniek om tussen zoveel verschillende soorten varkentjes te lopen. Heel bizonder. Wat een fantatisch dier en wat een goed initiatief. Bedankt voor deze unieke TIP DAGJEWEG.NL!!!
Beoordeling gegeven door Menne.
8




Bezoekdatum: juni 2006Datum review: 7 maart 2008
Ervaringen: veel informatie en het is eens wat anders dan de meeste atracties
Beoordeling gegeven door N.N..