Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
2




saai
Bezoekdatum: juni 2010Datum review: 25 september 2011
Reisgezelschap: gezin
Ervaringen: Saai, ik vond er niets aan. Raad het af. Verspilling van het geld
Beoordeling gegeven door aletta gyssen.
9




Bezoekdatum: 22/10/2010Datum review: 27 oktober 2010
Ervaringen: De uitleg was wat lang maar wel heel interessant. Ik vond het ook leuk dat er zoveel te bekijken viel. Het is de zeker de moeite waard om een keertje te gaan!
Beoordeling gegeven door N.N..
8




Bezoekdatum: 2006Datum review: 8 mei 2008
Ervaringen: Geen toelichting
Beoordeling gegeven door N. Wallet.
7




Bezoekdatum: januari 2007Datum review: 4 mei 2008
Ervaringen: Het museum bevat veel leuke weetjes en is in die zin de moeite waard. Het is wel erg klein, de demonstratie hebben we gemist en de winkel is erg klein en bevatte wat ons betreft niet veel verrassends.
Beoordeling gegeven door N.N..
8




Bezoekdatum: juli 2007Datum review: 26 februari 2008
Ervaringen: was toen een vrij nieuwe atractie zei men in het hotel. de kinderen van 13 en 17 jaar vonden de uitleg wel wat lang, maar wel een duidelijk film, en er was veel te zien, ( van chocolade). Vooral het maken van bonbons en natuurlijk het proeven van de chocolade was het einde!
Beoordeling gegeven door Fam Kooistra.