Beoordelingen Zwembad Rozengaarde

Filter op gezelschap:

Belachelijke prijzen consumpties

11111
Bezocht: 23 april
Geschreven: 23 april 2025

Een heel leuk zwembad voor kleine kinderen. Maar wil je als ouders een kop koffie nemen dan schik je je ongeluk. Voor een papieren bekertje machiato betaal je 4,20! Grotere bekers waar de machiato in past hebben ze niet dus de helft stroomt er ook nog overheen! Ga bij jezelf ten rade zwembad of je zelf 4,20 zou betalen, ik denk dat je het zelf ook belachelijk zou vinden. Of niet?

Prijs/kwaliteit 1
Personeel 6
Service 6
Hygiëne 6
Omgeving 6
Mkmet jonge kinderen

Ronduit slecht

11111
Bezocht: 19-7-2024
Geschreven: 19 juli 2024

Vandaag (na lange tijd) weer eens naar zwembad Rozengaarde in Doetinchem geweest. In de hoop dat er een aantal verbeterpunten waren na ons laatste bezoek……..Hellaas. Vanaf de binnenkomst (na € 12,80 betaald te hebben voor 2 personen) vanuit de omkleedhokjes een zwarte vervuilde vloer, toiletten/ urinoirs waarin het toitelpapier hoog reikte en een vleor de de weelderige geur van urine omhoog liet stijgen. Dan de zwembaden: het binnenbad prima schoon, water op een aangename temperatuur, het buitenbad, één grote zandbak vol met diploma loze vliegen die het afleggen in het water en zielig bleven drijven op en in het water. Even een tussendoortje in de snackbar: redelijk aan de prijs maar zeer onredelijk dat er 6 heren en dames gezellig aan het keuvelen waren in de keuken en er diverse bestellingen te lang op zich lieten wachten. Dan 1 frietje met kipnuggets besteld, ( een tosti met alleen kaas was er niet, maar we konden wel een tosti Ham/Kaas bestelen!!!!!) 10 min later wordt er wat op de balie neergegooide (waarvan ik denk dat het personeel verwacht dat iemand het wel komt ophalen)……aha onze friet met kipnuggets….. helaas ik had dit met mayonaise besteld maar de curry resten van de vorige klant lag er ook nog naast evenals broodkruimels en de koude friet vermengt met iets opgewarmde friet…. Aan/op en onder ons tafeltje en alle tafeltjes ernaast lagen diverse lege verpakkingen, friet, en ander etensresten, die je echt niet met je blote voeten kon ontwijken…….Dan maar weer afdouchen…. Chips een deel van de douches werken niet….maar dat maakt niet uit want vanuit de douches teruglopende naar je kluisje werden je voeten toch weer smerig van de vloer….. Is er dan niets positief te melden…………………..ja hoor……………..de uitgang! Ons ziens ze hier niet meer.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Kossen Alexmet oudere kinderen

Goed

99
Bezocht: 18 augustus 2021
Geschreven: 18 augustus 2021

Goed zwembad met leuke glijbanen, ook veel variatie in de soorten zwembaden en infrarood sauna en stoombad

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Pietmet partner

Onaangename sfeer.

11111
Bezocht: 26 april 2019
Geschreven: 26 april 2019

Tjdens een bezoek aan hwt zwembad in de meivakantie was er een enorme grote groep tieners ook toegelaten. Dit waren er meer dan 100 vertelde de vriendelijke dame aan de kassa. Deze groep nam het hele zwembad over en heeft zeker een half uur keihard als groep allerlei yells laten horen en stonden op een kluit in het water te slaan. Verder zaten ze overal op kluiten en konden mijn eigen kinderen hier niet tussendoor komen. Er was 1 heel jonge toezichthouder van het zwembad en die zat achter een desk het merendeel van de tijd op een beeldscherm te kijken.Verder was er geen toezicht. Ik vond het een onverantwoorde situatie en een onaangename sfeer. Heel jammer.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
N.N.met oudere kinderen

Review

88
Bezocht: 21 augustus 2010
Geschreven: 28 augustus 2010

Voor kinderen tot een jaar of acht een prachtig park. De voorstellingen van Jan Klaasen blijven leuk en ja van het treintje krijgen ze echt geen genoeg.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Monique Robben

Review

88
Bezocht: 21 augustus 2010
Geschreven: 28 augustus 2010

Voor kinderen tot een jaar of acht een prachtig park. De voorstellingen van Jan Klaasen blijven leuk en ja van het treintje krijgen ze echt geen genoeg.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Monique Robben