DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Luxor Theater Deventer

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

3Cijfer 3 van 10 punten.3333

jammer

Bezoekdatum: 29 juli 2011Datum review: 22 juli 2011

Reisgezelschap: met vrienden

Ervaringen: Van de kassa tot de arrogante kaartenscheurder tot aan het ondeskundige en onvriendelijke personeel achter de veel te dure bar; een ramp. Meer dan 10 Euro betalen voor een film die 3 keer niet scherp gesteld was en een pauze van een minuut of 4 waarin ik niet eens naar het toilet kon laat staan een drankje bestellen zorgen ervoor dat ik lekker de auto pak en naar Zutphen of Zwolle rijd. En ik heb geen idee waarom de hele foyer volhangt met idiote discolampen die recht in je gezicht hangen onder luide R&B muziek. Als ik naar een discotheek wil ga ik naar een disco. Ik dacht naar een bioscoop te gaan.

Beoordeling gegeven door Tom Holkenborg.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 9-8-2010Datum review: 13 augustus 2010

Ervaringen: Een fantastische bioscoop. Wat een sfeer! Echt zoals een bioscoop hoort te zijn. Bioscoop is net helemaal verbouwd en zelfs uitgebreid. De service van het personeel is erg goed en attent ( ik liet een popcorn per ongeluk vallen en kreeg direct een nieuwe mee ). Ik kom hier zeker terug, terwijl ik toch helemaal uit Raalte moet komen. Ga zo door!

Beoordeling gegeven door Debbie Vos.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: volgende maandDatum review: 12 april 2010

Ervaringen: Een geweldig theater!

Beoordeling gegeven door C huijbregts.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 26-03-2010Datum review: 26 maart 2010

Ervaringen: Geen toelichting

Beoordeling gegeven door m.witteveen-van eijk.