Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
9




tropisch
Bezoekdatum: 6 July 2009Datum review: 27 mei 2011
Reisgezelschap: met jonge kinderen
Ervaringen: Een 9 omdat wij ons waanden in de tropen/jungle. Veel bamboe etc. met veel dieren. Wij zijn hier als gezin geweest, maar willen graag nog eens.
Beoordeling gegeven door Marianne van der Heide-Schelhaas.
7




Bezoekdatum: 15-07-2010Datum review: 16 juli 2010
Ervaringen: We zijn een stel zonder kinderen en kwamen uit Brabant speciaal voor Taman Indonesia. We hebben genoten van de diversiteit van vogels en de omschrijvingen erbij. De "Pasar" was wat klein, maar wellicht is er in het weekend meer te doen. Wij vonden het zeker een leuke ervaring, maar om er 2 uur voor de rijden toch echt te klein. We hebben ons 1,5 uur weten te vermaken. Maar mocht je in de buurt zijn, is een bezoek aan Taman Indonesia meer dan de moeite waard! (tip: bij diverse VVV kantoren in de buurt kan je kortingskaartjes halen, kwamen wij helaas te laat achter)
Beoordeling gegeven door Janssen.
9




Bezoekdatum: agustus 2009Datum review: 15 november 2009
Ervaringen: Leuke dierentuin het lijkt wel of je in Indonesie bent.
Beoordeling gegeven door N.N..
8




Bezoekdatum: 16-06-2009Datum review: 18 juli 2009
Ervaringen: Erg mooi park! Als je binnenkomt waan je je helemaal in indonesie. Wij hadden die dag ook nog erg mooi weer en dat maakte het plaatje dan ook wel helemaal compleet. Mooie vogels, mooie watertjes, mooie atributen, gewoon een mooi park.
Beoordeling gegeven door Natasja Rikken.
9




Bezoekdatum: 2-5-2009Datum review: 29 mei 2009
Ervaringen: Heel leuk klein dierenpark. Goed te bereiken met de auto. Heel veel mooi gekleurde vogels en andere beesten. Paden zijn goed te belopen en ook met de rolstoel is het goed te doen. De indische hapjes zijn erg lekker en zijn aan te bevelen. Ook de exotische drankjes die daar verkrijgbaar zijn zijn erg lekker. Je kunt lekker binnen zitten of buiten. Echt een aanrader om een keer naar toe te gaan.
Beoordeling gegeven door Joost Konijn.
8




Bezoekdatum: 15 oktober 2008Datum review: 9 november 2008
Ervaringen: Rijdend door Drente zien we een bord met pijl 'Taman Indonesia. Dat is leuk, geboren en getogen op Java is mijn belangstelling direct gewekt. We rijden er heen en vinden een grote boerderij vol met de leukste Indonesische snuisterijen, stoffen, kleren, boeken en lekkernijen. Na de stortbui met hagel verkennen we de tuin. Prachtig! Dieren die ik in lang niet had gezien, zoals de loeak die de rijpste en beste koffiebonen uitzoekt, opeet en weer uitpoept. En van die koffiebonen maak je dan de meest exquise koffie! Als jongetje gedaan voor een lieve tante die er toch niet zo van gecharmeerd was! Schitterende aziatische katachtigen, zoals de Bengaalse tijgerkat; en dan al die vogels in hun mooie volières, erg, erg leuk. We hebben genoten! Hartelijk bedankt! Joop en Annemarie magermans
Beoordeling gegeven door J.J.Magermans.