9 Reviews Over Taman Indonesia: Exotische Vogels en Aziatische Zoogdieren

/ Kallenkote / Taman Indonesia: exotische vogels en Aziatische zoogdieren » Beoordelingen
meer
Weer
Budget
Datum
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Slapen
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
We willen maximaal € ,- uitgeven. We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
De datum waarop u weg wilt:
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
zoekwis zoekfilter

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Sfeervol parkje

Bezoekdatum: 19-5-2013Datum review: 19 mei 2013

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Erg sfeervol dierenparkje. De combinatie van de bijzondere dieren/vele soorten vogels met mooie beplanting en vele indonesche snuisterijen en meubels maakt de sfeer erg leuk.Ook de loepia was heerlijk. Wel erg klein voor toch een behoorlijke prijs. Na 2 uur (In deze tijd 2x op ons gemak het park door geweest, loempia gegeten en wat gedronken, kids in de speeltuin geweest en beiden geschminkt) weer richting huis vertrokken. Kortom aanrader voor een kort bezoek. Wel een behoorlijke entreeprijs voor het kleine parkje!

Beoordeling gegeven door Dijkstra.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: 4 en 5 juliDatum review: 20 augustus 2012

Reisgezelschap: met partner

Ervaringen: Fantastisch! Het park,de dieren en de mensen;geweldig! De hele sfeer,de loempia's!!!! We hebben genoten,mijn grote vriend en ik! Heel hartelijk dank voor de gastvrijheid!Terima kassi! ;)

Beoordeling gegeven door Corry.

6Cijfer 6 van 10 punten.6666

Redelijk

Bezoekdatum: 29 juli 2012Datum review: 30 juni 2012

Reisgezelschap: gezin

Ervaringen: Leuk maar te klein dierenpark. Niet veel sfeer doordeweek, misschien weekend beter.

Beoordeling gegeven door AvB.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

tropisch

Bezoekdatum: 6 July 2009Datum review: 27 mei 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Een 9 omdat wij ons waanden in de tropen/jungle. Veel bamboe etc. met veel dieren. Wij zijn hier als gezin geweest, maar willen graag nog eens.

Beoordeling gegeven door Marianne van der Heide-Schelhaas.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Bezoekdatum: 15-07-2010Datum review: 16 juli 2010

Ervaringen: We zijn een stel zonder kinderen en kwamen uit Brabant speciaal voor Taman Indonesia. We hebben genoten van de diversiteit van vogels en de omschrijvingen erbij. De "Pasar" was wat klein, maar wellicht is er in het weekend meer te doen. Wij vonden het zeker een leuke ervaring, maar om er 2 uur voor de rijden toch echt te klein. We hebben ons 1,5 uur weten te vermaken. Maar mocht je in de buurt zijn, is een bezoek aan Taman Indonesia meer dan de moeite waard! (tip: bij diverse VVV kantoren in de buurt kan je kortingskaartjes halen, kwamen wij helaas te laat achter)

Beoordeling gegeven door Janssen.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: agustus 2009Datum review: 15 november 2009

Ervaringen: Leuke dierentuin het lijkt wel of je in Indonesie bent.

Beoordeling gegeven door N.N..

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 16-06-2009Datum review: 18 juli 2009

Ervaringen: Erg mooi park! Als je binnenkomt waan je je helemaal in indonesie. Wij hadden die dag ook nog erg mooi weer en dat maakte het plaatje dan ook wel helemaal compleet. Mooie vogels, mooie watertjes, mooie atributen, gewoon een mooi park.

Beoordeling gegeven door Natasja Rikken.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 2-5-2009Datum review: 29 mei 2009

Ervaringen: Heel leuk klein dierenpark. Goed te bereiken met de auto. Heel veel mooi gekleurde vogels en andere beesten. Paden zijn goed te belopen en ook met de rolstoel is het goed te doen. De indische hapjes zijn erg lekker en zijn aan te bevelen. Ook de exotische drankjes die daar verkrijgbaar zijn zijn erg lekker. Je kunt lekker binnen zitten of buiten. Echt een aanrader om een keer naar toe te gaan.

Beoordeling gegeven door Joost Konijn.

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 15 oktober 2008Datum review: 9 november 2008

Ervaringen: Rijdend door Drente zien we een bord met pijl 'Taman Indonesia. Dat is leuk, geboren en getogen op Java is mijn belangstelling direct gewekt. We rijden er heen en vinden een grote boerderij vol met de leukste Indonesische snuisterijen, stoffen, kleren, boeken en lekkernijen. Na de stortbui met hagel verkennen we de tuin. Prachtig! Dieren die ik in lang niet had gezien, zoals de loeak die de rijpste en beste koffiebonen uitzoekt, opeet en weer uitpoept. En van die koffiebonen maak je dan de meest exquise koffie! Als jongetje gedaan voor een lieve tante die er toch niet zo van gecharmeerd was! Schitterende aziatische katachtigen, zoals de Bengaalse tijgerkat; en dan al die vogels in hun mooie volières, erg, erg leuk. We hebben genoten! Hartelijk bedankt! Joop en Annemarie magermans

Beoordeling gegeven door J.J.Magermans.

Datum review: 7 september 2006

Ervaringen: Taman Indonesia is een geweldig park! Het heeft een gezellige sfeer en er zijn vele mooie dieren te zien. Aan alle details is gedacht. Een echte aanrader!!

Beoordeling gegeven door Robbert en Anita.

 
Ontvang tips, acties & kortingen!
Volg ons op Facebook, Twitter of Google+!