DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen De Braakman

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

6Cijfer 6 van 10 punten.6666

Bezoekdatum: het hele jaarDatum review: 28 juli 2010

Ervaringen: Helaas gaat de camping flink achteruit. Veel achterstallig onderhoud, straten waar tegels van omhoog staan, heel veel brandnetels. Er is een nieuwe beheerder maar die gaat, wat wij gehoord hebben in oktober weer weg. Wat we ook hoorde is dat de Braakman overgenomen is door De Roompot wat gaat er dan met de camping gebeuren wordt het dan een chalet en stacaravan park worden???? Ook de N-61 die gaan ze flink aanpakken en er moet een deel van de camping af om ruimte te maken voor de verbreding van de N-61. Het is dus afwachten. Het zou ook fijn zijn dat de Braakman de gasten eens op de hoogte brengt van de ontwikkelingen.

Beoordeling gegeven door ee passant.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: 1985Datum review: 25 maart 2010

Ervaringen: Ik ben zelf een Zeeuw en hoewel geboren op Zuid - Beveland, heb ik van 1983 tot 1986 op Zeeuws Vlaanderen gewoond; de Braakman ken ik zeker!!! Echt schitterend mooi!!!

Beoordeling gegeven door André de Hooge.