DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Museum Boijmans Van Beuningen

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 30-5-2010Datum review: 10 juni 2010

Ervaringen: geweldig en afwisselend

Beoordeling gegeven door ben marcus.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Bezoekdatum: jaarlijks met name in de zomerDatum review: 14 januari 2009

Ervaringen: In Museum Boijmans van Beuningen is er van alles te zien. Zowel oude als moderne kunstwerken. Ik ga er elk jaar minimaal een keertje naar toe. Meestal in een weekend. En elk jaar zijn er andere tentoonstellingen. Vernieuwend en nooit saai! Leuk dag uit, vooral ook omdat het in het Museumpark met ook het Natuurhistorisch Museum Rotterdam (ook aan te bevelen!), Kunsthal en de Rozentuin, die zomers prachtig is, bevindt! Op de woensdag is Museum Boijmans Van Beuningen gratis toegankelijk voor bezoekers. Een leuk dagje "cultuur opsnuiven!"

Beoordeling gegeven door Kimberly Valentine. (12jaar).

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 3 december 2008Datum review: 6 december 2008

Ervaringen: Een (mid)dagje uit naar Boymans Van Beuningen in Rotterdam. Het was geweldig: een expositie van Charley Toorop. Bijna haar hele oeuvre was daar te bewonderen. Prachtig!! Daarna een lezing over Erasmus en allerlei schilderijen en attributen uit zijn tijd. Heel interessant. Een tip is nog: als u op woensdag gaat is het gratis. Naar Rotterdam dus!!

Beoordeling gegeven door Boymans Van Beuningen.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Bezoekdatum: 29 april jlDatum review: 28 juni 2008

Ervaringen: Mooi oud gebouw. Heel ruim opgezet. Alles is goed te bekijken. Bijzonder de moeite waard om eens heen te gaan. De tentoonstelling over de vroege middeleeuwen was heel interessant

Beoordeling gegeven door N.N..

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: maart 2008Datum review: 19 april 2008

Ervaringen: tentoonstelling vroege chr schilderijen schitterend

Beoordeling gegeven door N.N..