Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
10




leuk!
Bezoekdatum: maart 2012Datum review: 3 april 2012
Reisgezelschap: met partner
Ervaringen: Hele mooie scooters, mooie omgeving, leuk om te doen, aardig personeel dat alles goed uitlegt van te voren, hele leuke manier van beleven dan op de fiets of auto, schitterende natuur.
Beoordeling gegeven door Bloem.
10




Erg leuk
Bezoekdatum: 30 juliDatum review: 24 oktober 2011
Reisgezelschap: gezin
Ervaringen: Hoi Lianne, we hebben in de zomervakantie bij jou scooters gehuurd met ons gezin. We hebben heerlijk genoten van de bossen op de Veluwe. Je hebt mooie scooters en een leuk bedrijf! Volgend jaar komen we zeker nog een keer scooters bij je huren, onze kids hebben er nu al zin in. Ze vonden het ook zo leuk! Dankjewel. Groetjes, Tamara Witteveen & fam.
Beoordeling gegeven door fam. Witteveen.
9




Fantastisch
Bezoekdatum: 23-09-11Datum review: 19 oktober 2011
Reisgezelschap: met partner
Ervaringen: Heerlijk om zo over de veluwe te rijden. Je komt op plekken waar je normaal gesproken niet komt en je kunt in elk dorpje/elke stad vrij parkeren, ook ideaal. Het zijn bovendien erg mooie scooters en de service was ook goed. Zo wordt er bijvoorbeeld voor mooi weer zonnebrandcreme meegegeven (mocht je dit zelf vergeten zijn) en mocht er toch een buitje vallen kun je droog blijven door de poncho die ook gratis wordt meegegeven. Super leuk om te doen, zeker een aanrader.
Beoordeling gegeven door Erik.
10




AANRADER!!
Bezoekdatum: 27 augustus 2011Datum review: 15 september 2011
Reisgezelschap: met partner
Ervaringen: Erg leuke dag gehad! Mooie scooters en goede service. Is totaal niet moeilijk om te doen en schitterende omgeving. Aardig en meedenkend personeel, in overleg is er veel mogelijk. Ik ga dit zeker vaker doen bij retro scooter verhuur veluwe!
Beoordeling gegeven door de Ruiter.