Verborgen diep in het zuiden van Zeeuws-Vlaanderen wacht een waar paradijs voor de hele familie. Dwalen door de doolhoven, knuffelen met de dieren en klauteren in de speeltuin. Het Familie Paradijs Eede zit vol verrassingen. Genoeg voor een hele dag speelplezier!
Het Familiepark in Eede laat bezoekers dwalen door eindeloze doolhoven, waar het avontuur wacht. Zo is er het Victoriadoolhof van 8000 m2, waar het hele gezin een weg moet vinden. Voor de kleinsten is er een minidoolhof, waar ze zonder te verdwalen veel plezier beleven. In het grote doolhof zitten allerlei leuke spelletjes verborgen, zoals ganzenbord, paardenspel en memory. Voor wat verkoeling op een warme dag wagen de bezoekers zich in het waterdoolhof. En in het avonturendoolhof klauteren de kinderen razendsnel naar boven om via de reuzenglijbaan waar naar beneden te komen. Klaar voor nog meer avontuur? Kom dan naar het panelendoolhof, waar je de juiste code moet ontcijferen.
Kinderboerderij
Behalve heel veel speeltoestellen en doolhoven zijn er ook dieren te vinden in het Familie Paradijs. Kom knuffelen met de schaapjes en geitjes. En vergeet de ezeltjes en konijnen niet! De dierenverzorger komt graag meer vertellen over de bewoners van de kinderboerderij.
Restaurant
Hongerig van het spelen? Dan is het tijd voor een bezoekje aan restaurant de Kreeke. De patron zet de heerlijkste maaltijden in een handomdraai op tafel. Steaks, garnalen, asperges en noem het maar op. Dat wordt smullen!
Familie Paradijs Eede - doolhof, kinderboerderij en speeltuin in Eede leent zich ook goed voor een familiedag, kinderfeestje (vanaf € 6,50 p.p.), schoolreisje en workshop. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Adres: Valeiskreek 12, 4529 JR, Eede Gemeente Sluis, provincie Zeeland Breedtegraad/lengtegraad: 51.249401 3.485358
Prijs en budget
Prijzen vanaf:
Volwassenen: € 6,00 p.p.
Kinderen: € 6,00
Prijs verschilt per arrangement. Genoemde prijs geldt voor entree van alle doolhoven met een drankje.
Kinderfeestje: arrangementen vanaf € 6,50 per persoon.
Dit uitstapje is toegankelijk voor mindervaliden. De voorzieningen bestaan uit: Rolstoeltoegankelijk De paden in het Victoriadoolhof zijn voorzien van bestrating, dus ook toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Openingstijden en -dagen
Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Van 12:00 uur tot 21:00 uur.Let op: Kijk voor actuele openingstijden op de website van het familieparadijs.