DagjeWeg.NL / Woudenberg / Hoeve De Beek
DagjeWeg.NLon

Hoeve De Beek

0.00.00.00.00.0(nog geen reviewsgeef uw beoordeling)
Hoeve De Beek

Op Hoeve 'De Beek' in Woudenberg bruist het van activiteit. Er worden zo nu en dan wandelingen georganiseerd en de 'knapzakroute' start op de boerderij, dit is een fietsroute van 26 tot 42 kilometer. Of bezoekers trekken de klompen aan voor de Klompenpaden. De Quiltwinkel (waar ook cursussen worden gegeven) is het meest bijzondere deel van 'De Beek'. De zolder is ingericht als museum over de Grebbelinie.

Hoeve De Beek in Woudenberg leent zich ook goed voor een vriendinnendag en workshop. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.

www.hoevedebeek.nl »

Contact en delen

Adres en Locatie

Adres: Brinkkanterweg 23, 3931 PJ, Woudenberg, provincie Gelderland
Breedtegraad/lengtegraad: 52.077621 5.464669

Prijs en budget

Prijzen vanaf:
Volwassenen: € 7,50 p.p.
Kinderen: € 7,50
Genoemde prijs geldt voor een knapzakroute met knapzak.
Toegankelijk voor mindervaliden: Onbekend.

Openingstijden en -dagen

Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Van 10:00 uur tot 16:00 uur. Let op: Op andere dagen is Hoeve De Beek te bezoeken na telefonische afspraak.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op -, disclaimer.
 
DagjeWeg.NL / Woudenberg / Hoeve De Beek
Elke week de leukste uitjes thuis? Ontvang de gratis DagjeWeg.NL-nieuwsbrief: