DagjeWeg.NL / Reuver / De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis
DagjeWeg.NLon

De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis

Cijfer 8.2 van 10 punten.8.28.28.28.2(lees de 4 reviewsgeef uw beoordeling)
De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis

VANAF 30 JULI 2010 GESLOTEN - Een Mexicaanse miniwoestijn in Nederland, zo is de CactusWereld in Reuver (nabij Roermond) het best te omschrijven. Naast tientallen soorten cactussen zijn er ook tropische vogels te bewonderen in de kas. In 2009 zijn er ook reptielen en amfibieën aan de tuin toegevoegd. Zij worden op gezette tijden gevoederd en daarbij wordt een educatieve uitleg gegeven.Op aanvraag kunnen ook excursies geregeld worden.

www.drakenwereld.nl »

Contact en delen

Waardering van bezoekers: bezoekers waarderen De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis met een 8,2. Lees de 4 reviews van De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis.

Adres en Locatie

Adres: Rijksweg 1/B, 5953 AA, Reuver
Gemeente Beesel, provincie Limburg
Breedtegraad/lengtegraad: 51.276871 6.075528

Prijs en budget

Prijzen vanaf:
Volwassenen: € 5,50 p.p.
65+: € 4,50
Kinderen: € 3,50
Peuters: Gratis
Dit uitstapje is toegankelijk voor mindervaliden. De voorzieningen bestaan uit: De paden in de cactustuin zijn niet verhard. Daarom kan het terrein voor rolstoelrijders moeilijk toegankelijk zijn.

Openingstijden en -dagen

Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Let op: Gesloten. Failliet.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op -, disclaimer.

Reviews De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis

Bezoekers waarderen De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis met een 8,2. Lees de 4 reviews van De Drakenwereld - Cactus- en reptielenhuis.