



(nog geen reviews | geef uw beoordeling) Het Nederlands Steendrukmuseum wil de geschiedenis van lithografie (steendruk) laten zien. Na de boekdrukkunst was dit de tweede revolutie. Mensen gingen steendrukkunst gebruiken om dingen uit te beelden. Deze ontwikkelingen wil het museum in beeld brengen. Dit gebeurt aan de hand van grote (drukpers)machines en demonstraties. De collectie is groot. Zo zijn er boekillustraties, cartografie, reclameplaten en lithografie van bekende kunstenaars als Kees van Dongen, Alphonse Mucha, Adolphe Willette en Jan Sluyters. Het museum geeft verschillende exposities. Er is ruimte voor kinderfeestjes, workshops en educatie.
Nederlands Steendrukmuseum in Valkenswaard leent zich ook goed voor een bedrijfsuitje, kinderfeestje, schoolreisje en workshop. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.
Gesloten op de volgende feestdagen: eerste paasdag, tweede paasdag, Koninginnedag, Hemelvaartsdag, eerste pinksterdag, tweede pinksterdag, eerste kerstdag, tweede kerstdag, oudjaarsdag.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.