DagjeWeg.NL / Berg en Dal / Pannenkoekenrestaurant De Heksendans
DagjeWeg.NLon

Pannenkoekenrestaurant De Heksendans

Cijfer 3.0 van 10 punten.3.03.03.03.0(lees de reviewgeef uw beoordeling)
Pannenkoekenrestaurant De Heksendans

Pannenkoekenrestaurant De Heksendans ligt in een prachtige bosrijke omgeving aan het Reichswald in Berg en Dal bij Nijmegen. In het bos kunt u vier verschillende wandelroutes lopen en daarna kunt u genieten van een heerlijke pannenkoek. U kunt kiezen uit wel tweehonderd verschillende soorten pannenkoeken. Kinderen kunnen heerlijk buiten spelen met goed weer zitten de ouders op het terras.

Pannenkoekenrestaurant De Heksendans in Berg en Dal leent zich ook goed voor een familiedag. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.

www.deheksendans.nl »

Contact en delen

Adres en Locatie

Adres: Oude Kleefsebaan 425, 6572 AZ, Berg en Dal
Gemeente Groesbeek, provincie Gelderland
Breedtegraad/lengtegraad: 51.818192 5.924552

Prijs en budget

Prijzen vanaf:
€ 7,50 p.p.
De prijzen hangen af van de pannenkoek die u bestelt.
Toegankelijk voor mindervaliden: onbekend.

Openingstijden en -dagen

Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Van 11:00 uur tot 20:00 uur. Let op: In het hoogseizoen en in het weekend zijn de openingstijden uitgebreid.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op -, disclaimer.