



(nog geen reviews | geef uw beoordeling) Caravanpark de Haspel is een rustig en goed onderhouden caravanpark. De grote plaatsen bieden de gasten voldoende rust en privacy. Op het caravanpark zijn 224 plaatsen voor stacaravans. Het park heeft een sportveld met trampolines en speeltoestellen. In het hoogseizoen is er ook recreatiewerk. In de omgeving van De Haspel is er volop gelegenheid om te wandelen of te fietsen. Het park heeft zelf geen zwembad, maar er is een zwembad op loopafstand.
Caravanpark De Haspel in Hoeven leent zich ook goed voor een weekendje weg. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Geopend met de volgende feestdagen: Goede Vrijdag, eerste paasdag, tweede paasdag, Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag, eerste pinksterdag, tweede pinksterdag, eerste kerstdag, tweede kerstdag, oudjaarsdag, nieuwjaarsdag.
Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.