



(nog geen reviews | geef uw beoordeling) Het park Netl Park, voorheen Brennels Buiten, wil inzicht geven op het 'buitenleven' en de ontwikkeling van brandnetelmode. Het 48 hectare grote recreatiepark is met haar zwemplas, duinen, stranden en eilanden een paradijs voor strandliefhebbers. Ook voor wandelaars is het een heerlijke plek: langs bamboebossen, kruidenvelden en stranden en, niet te vergeten, dwars door brandnetelplantages is het leuk wandelen. Op het dagrecreatiepark staat ook een sfeervolle modewinkel. Een deel van de kleding is vervaardigd met brandnetels. In de verschillende zalen die het Netl Park rijk is, is regelmatig live muziek. Het is mogelijk om op het Netl Park te blijven slapen in één van de pionierswoningen. Het recreatiepark heeft romantische arrangementen voor geliefden, maar ook actieve bezigheden voor groepen. Het park biedt zich aan als trouwlocatie en vergaderruimte.
Netl Park in Kraggenburg leent zich ook goed voor een bedrijfsuitje, vriendinnendag, familiedag, weekendje weg en bruidsreportage of trouwlocatie of trouwfeest. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Geopend met de volgende feestdagen: Goede Vrijdag, eerste paasdag, tweede paasdag, Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag, eerste pinksterdag, tweede pinksterdag.
Gesloten op de volgende feestdagen: eerste kerstdag, tweede kerstdag, oudjaarsdag, nieuwjaarsdag.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.