



(nog geen reviews | geef uw beoordeling) De thematuinen zijn voorzien van kruiden met medicinale en cultuurhistorische waarden. De bezoeker wordt door de heesters en de slingerpaadjes door de verschillende natuurplekjes geleidt. Boogmuurtjes en gietijzeren hekjes brengen je naar het volgende plekje vol zeldzame bomen, een vijver met moerasgebied en zelfs alpen flora. Een waar stukje paradijs voor elke natuurliefhebber. Het kasteel zelf fungeert als restaurant en hotel. Ideaal om even een kopje koffie of thee te halen of te overnachten in adelijke sferen.
Kasteel Elsloo: Botanische tuin IVN Elsloo in Stein leent zich ook goed voor een vriendinnendag, familiedag, weekendje weg en bruidsreportage of trouwlocatie of trouwfeest. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Geopend met de volgende feestdagen: Goede Vrijdag, eerste paasdag, tweede paasdag, Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag, eerste pinksterdag, tweede pinksterdag.
Gesloten op de volgende feestdagen: eerste kerstdag, tweede kerstdag, oudjaarsdag, nieuwjaarsdag.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.