Uitstapjes / Sneek / Elektrisch varen in Friesland
meer
pinksterenwat te doen?
Weer
Budget
Datum
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Slapen
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
We willen maximaal € ,- uitgeven. We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
De datum waarop u weg wilt:
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
zoekwis zoekfilter

Elektrisch varen in Friesland

0.00.00.00.00.0nog geen reviewsgeef uw beoordeling
Elektrisch varen in FrieslandElektrisch varen in Friesland

Zodra het zonnetje schijnt, is het tijd voor heerlijke dagen op het water. Een schipper van Sloepfriesland laat de mooiste plekjes van Friesland zien. Er kunnen wel twaalf mensen met een sloep mee. Schip ahoy!

Bezoek www.sloepfriesland.nl

Vraag offerte aan Stuur e-mail+31 (0)0624993293

Sloepvaren in Friesland

De vaartochten van Sloepfriesland beginnen in Oppenhuizen, vlakbij Sneek. Er zijn allerlei soorten tochten mogelijk. Een uurtje het water op, twee uur ronddobberen, of misschien wel zes uur lang genieten van de Friese natuur! Het Tjeukermeer, het Snitser Mar of de Goaiingarypster Puollen, al deze prachtige waterplekjes horen bij de tochten. En kom je een leuk dorpje tegen? Stap dan uit en geniet daar van een kopje koffie. De rondvaarten zijn zelf te plannen, maar de schipper kan ook een leuk rondje bedenken.

De sloep

De sloep is bijzonder omdat deze vaart op een elektrische motor. Hierdoor is de motor praktisch bijna stil, vaart hij erg schoon en glijdt hij dus bijna geruisloos over het water. Omdat de sloep erg ruim is, is het zelfs mogelijk om in de boot een vergadering te plannen.

Elektrisch varen in Friesland in Sneek leent zich ook goed voor een bedrijfsuitje, vriendinnendag, familiedag, kinderfeestje, weekendje weg en vrijgezellenfeest. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.

www.sloepfriesland.nl »

Vraag offerte aan Stuur naar mezelf Tip vrienden Geef beoordeling Verstuur correctie

Adres en Locatie

Adres: Noardein 97, 8625 TH, Sneek
Gemeente Sneek, provincie Friesland
Breedtegraad/lengtegraad: 53.013931 5.696267

Prijs, budget, offerte aanvragen

Vraag offerte aan
Prijzen vanaf:
€ 7,00 p.p.
Genoemde prijs is de vanaf-prijs per persoon voor een vaartocht, gebaseerd op een tocht met tien personen. De totaalprijs is altijd minimaal € 70,-.
Toegankelijk voor mindervaliden: onbekend.

Openingstijden en -dagen

Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Let op: De sloepen zijn te huur op afspraak. Mensen worden overal opgepikt tussen Sneek, Heeg en Langweer.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op 29 maart 2012, disclaimer.
 
Ontvang tips, acties & kortingen!
Volg ons op Facebook, Twitter of Google+!