Activiteiten vlakbij Woezel en Pip | Feest in de...

bekijk nog meer activiteiten in de buurt van Woezel en Pip | Feest in de Tovertuin (2+)

Vlinderteldag Kuinderbos

Bant, Flevoland, Staatsbosbeheer Kuinderbos (9.09km)Help mee vlinders tellen tijdens de vlinderteldag in het Kuinderbos. Een gezellige en leerzame middag voor iedereen die van vlinders houdt.

vandaag nog gesloten, geopend op zondag 19 juli 2026, van 12:45 uur tot 15:30 uur 

360 favorite_border mail

Vlinderteldag Kuinderbos

Bant, Flevoland, Werkschuur en Boswachterijwinkel Kuinderbos (9.09km)Tel tijdens de Landelijke Tuinvlindertelling de vlinders in het Kuinderbos. Een leuke activiteit voor zowel de leek als de echte vlinderkenners!

vandaag nog gesloten, geopend op zondag 19 juli 2026, van 12:45 uur tot 15:30 uur 

360 favorite_border mail

Museumhuis Polman

Nagele, Flevoland (7.94km)Wie binnenstapt in Huis Polman gaat terug naar 1956, toen dit huis behoorlijk innovatief was. Grote ramen, strakke lijnen en als kers op de taart een lavet in de badkamer. Een icoon van het Nieuwe Bouwen, elke zaterdag open voor publiek.

Netl de Wildste Tuin

Kraggenburg, Flevoland (8.79km)Netl de Wildste Tuin is een heerlijk uitje voor jong en oud. Kom zonnebaden op het strand, vertoef in de zwemplas, doe een romantische wandeling door de duinen of langs bamboebossen en speel in de avontuurlijke natuurspeeltuin.