Prachtig verhaal




10Door de bakker verteld verhaal is uniek en buitengewoon geweldig




10Door de bakker verteld verhaal is uniek en buitengewoon geweldig




9Fantastisch museum voor kinderen en volwassenen. Meerdere keren geweest met onze kleinkinderen. Vooral de voorstelling van de bakker. Fantastisch. Kleinkinderen genieten iedere keer weer.




10Vol passie wordt hier een super leuk museum draaiende gehouden door zeer bevlogen medewerkers. Vanaf kleuter tot en met hoog bejaard .... voor iedereen een aanrader!




9Een fantastisch bezoek. De oudheid is mooi bewaard gebleven, enthousiast personeel, leuke speurtocht en een erg leuke voorstelling! Wij vonden het zelf erg interessant en onze kinderen van 5 en 8 genoten volop.




8Wij waren met vier kinderen en drie volwassenen en hebben allemaal genoten . Geweldig zoals jullie de oude tijd tot leven brengen. Alle lof




10Een bijzonder leuk, smaakvol en educatief museum voor jong en oud. Voor kinderen is er veel te doen. Onder andere een speurtocht en de boeiende demonstratie broodbakken. Personeel is aardig en reageert enthousiast op de kinderen. Bv.wanneer verwachtingsvol de resultaten van de speurtocht worden ingeleverd. Voor volwassenen is er een overzicht van de geschiedenis van het brood en het werk van de bakker. In de smaakvol ingerichte winkel zijn veel leuke- en lekkere hebbedingetjes te koop. En een bijzonder compliment voor de demonstratie broodfiguren maken door bakker Fred. De wijze waarop hij een grote groep kinderen(verschillend in leeftijd) en ouders/begeleiders wist te boeien met zijn vakmanschap en zijn alerte humoristische manier van praten was voor mij de klapper op dit bezoek. Wat heb ik gelachen!




10Echt een belevenis. Leuke speurtocht voor kinderen en Kinderen mogen een koekje bakken. Super leuke voorstelling van de bakker. Tranen van het lachen.




9Heel kindvriendelijk en leerzaam. Prachtig ingericht. Erg leuk dat kinderen zelf iets mogen bakken. Fantastische voorstelling.




9Een geweldige middag gehad met kleindochter Lynn van 5 jaar. We zijn eerst op zoek gegaan naar muizen met letters (dit vond ze wel wat lastig, want het waren hoofdletters). Ook waren er vragen om op te zoeken. Ondertussen veel "Oude" dingen bekeken, wat erg leuk was. Op zolder was zelfs Sinterklaas met een Piet te zien. Heerlijke gevulde Koek gemaakt, lekker gegeten in het gezellige restaurantje en als Klap op de vuurpijl de show bij Bakker Fred mee beleefd. Lynn mocht hem ook helpen om een vogelnestbroodje te maken. Veel plezier voor groot en Klein! Een aanrader voor (groot) ouders en (Klein)kinderen!!!




9Sfeervol museum dat echt de kinderen aanspreekt. De zoektocht naar de muizen was al leuk waarbij ze ook de geschiedenis van het werk van de bakker goed in beeld kregen. De show van bakker Fred was erg grappig, maar ook de aandacht die de jonge bakker voor de kinderen had tijdens het kneden/maken van de gevulde koek, deed mij als moeder goed. De kinderen (4,6,8 jaar) en ik hebben een leuke (& educatieve ;-) middag gehad. Ondanks dat het er wel echt druk was op deze eerste dag van de mei-vakantie.




10Wij hebben als grootouders en kleindochter enorm genoten van Martijn, die met zo veel humor van de demonstratie voor groot en klein een geweldige theater voorstelling maakte. Ook tijdens het versieren van de speculaas was veel aandacht voor alle kinderen. Na afloop heerlijke cakes en gevuld speculaas met thee ( en een fristi) ) De sfeer is heel relaxed ondanks de drukte deze week.Kortom, wij bevelen dit bezoek van harte aan!!!!!




10Zeer gezellig voor jong en oud, zelfs entertaiment, vriendelijk personeel, leuke bakkers en gezelligheid bovenaan! Minpunt: toilet beneden was erg vies.




9Eerst een hilarische show bijgewoond van bakker Fred en hierna samen met onze drie dochters op zoek naar de muizen... Ondertussen het uiterst sfeervolle museum bekeken en natuurlijk een kopje koffie gedronken met wat lekkers erbij. Tot slot hebben de meiden nog een heerlijke koek gemaakt o.l.v. een enthousiaste bakker. Wát een leuke middag mede dankzij de gemoedelijke sfeer en de uiterst vriendelijke medewerkers! Dank!




9goed opgebouwd. Erg gemotiveerde mensen aan het werk veel en diverse producten / opstellingen Voor de kinderen veel te beleven




10Ontzettend leuk, je komt al binnen in een ontzettend leuk kneuterig winkeltje waar het al heerlijk ruikt. Vervolgens is er voor de kinderen een speurtocht en gaan ze met de bakker een koek maken die vervolgens gebakken word en opgehaald kan worden na een half uur om lekker opgegeten te kunnen worden.er is is mooie verzameling van spullen met veel uitleg en tekst erbij.tevens is er een restaurantje aanwezig voor een kopje koffie met iets lekkers erbij.ook is er een aantal keer een voorstelling van een bakker...heb enorm gelachen! Wij waren met kinderen van 3 en 6 jaar ,zeer geslaagd ook al voor de kleintjes. Een erg leuk uitje in het mooie hattem wat ook zeker de moeite waard is voor een leuke prijs!




10Prachtig: leuk met speurtocht met sinterklaas. Nu gaan we weer in de kerstvakantie. En natuurlijk weer bij bakker Fred. Ze kunnen er niet genoeg van krijgen.




9Alle medewerkers van het museum zijn hartverwarmend met hun vak bezig. Ook al is het een dag heel druk qua bezoekersaantal, ze vertellen met veel smaak over het bakkersvak aan zowel klein en groot. Onze kinderen vonden het erg leuk dat ze zelf een broodje mochten maken en bakken en ergens anders liet een andere bakker zien wat hij allemaal van het deeg kon maken. Ontzettend leuk museum en erg afwisselend.




5Het was een regenachtige dag, vandaar naar de bakkerijmuseum. Helaas veelste druk. Voor de speurtocht en een bezoek aan het museum was het te krap. De kinderen stonden in rijen koekjes te bakken. En de voorstelling was bom vol. Hoelaat de volgende voorstelling was, kon niemand ons vertellen. Jammer, want het leek ons wel erg leuk.




5Het was een regenachtige dag, vandaar naar de bakkerijmuseum. Helaas veelste druk. Voor de speurtocht en een bezoek aan het museum was het te krap. De kinderen stonden in rijen koekjes te bakken. En de voorstelling was bom vol. Hoelaat de volgende voorstelling was, kon niemand ons vertellen. Jammer, want het leek ons wel erg leuk.




8de kinderen hebben een koek gebakken, heb de meelquiz gedaan en hebben 40 minuten ademloos zitten luisteren naar de show van Bakker Fred. Daarna nog een lekkere krakeling opgesmikkeld, kortom, één en al plezier.




10Kinderen mogen zelf een gevulde koek maken, dat is natuurlijk al een enorm succes. De hilarische brooddeeg-show - mis 'm niet -maakt het voor zowel kinderen als volwassenen compleet de moeite waard.




8Ontzettend leuk om te doen voor de kids met speurtoch en gevulde koek maken.




10Ik wil graag even zeggen dat wij gister een fantastisch leuke middag gehad hebben met onze peetkind van 8!! Koek bakken, de speurtocht en we zijn 2x bij bakker Fred geweest, die een fantastische one-man show opvoert!!! Wat een geweldig talent deze man!! We hebben genoten! Met vr gr Vera Freeke




8leuk dagje uit geweest in hattem naar het bakkerij museum leuk om een bakkerij te zien van minstens 150 jaar geleden een leuk snoep winkeltje er bij met leuke souveniertjes leuk te combineren met het voerman en anton pieck museum kun je makkelijk doen op een dag echt een dagje de moete waard




9Geen toelichting gegeven




8de kinderen mogen zelf krakelingen bakken met een leuke gezellige bakker mooi museum voor jong en oud




8Het is een heel erg leuk museum voor kinderen. Je komt er vanalles te weten over brood en banket. Echt een aanradar




9Zelf speculaas bakken in het museum dat vonden de kinderen geweldig! De bakker helpt je een handje en als het klaar is mag je het versieren. De kinderen hebben ook een speurtocht gemaakt en zien hoe de bakker bakt. Als je binnenkomt komt zie je een snoepwinkeltje uit grootmoederstijd. Daar mochten de kinderen aan het eind van de dag wat lekkers uitzoeken. Een geslaagd dagje uit voor weinig geld!




10met de zondagsschool als uitstapje naar de bakkers winkel. Hele ervaring. Kinderen mochten zelf bakken en er was een speurtocht door de bakkerij. Bakkerij draait op vrijwilligers,




8Wij zijn met een familiedag naar het bakkerijmuseum in Hattem geweest. Het was erg gezellig, vooral bakker Fred brengt het erg leuk. De meeste familieleden komen uit Hattem, maar waren nog nooit naar het bakkerijmuseum geweest!!??




10Wij zijn hier geweest voor het kinderfeestje van onze dochter (8jaar) Een echte aanrader!! Ze mochten met 2 leuke grappenmakende bakkers zelf een speculaaspop maken, daarna speurtocht door het museum en op de computers vragen beantwoorden. Ze vonden het fantastisch vooral de bakker die zo grappig deed!