



nog geen reviews | geef uw beoordelingEen andere manier om eens kennis te maken met de historie
van dit prachtige oude Friese watersportdorp.
De wandeling wordt gemaakt onder leiding van een
bekende Langweerder gids
Vanaf 2 juli tot en met 27 augustus kunnen wandelaars zich
inschrijven voor het ‘loopje’.
Iedere maandagavond om 19.30 uur wordt gestart voor de
VVV winkel en duurt ca. anderhalf uur.
Voor mensen die voor het eerst kennismaken met het pittoreske dorp Langweer, maar zeker ook voor recreanten die al jaren in Langweer komen is het een heel bijzondere ervaring.
Voor de kinderen is er een puzzeltocht gemaakt die zij tijdens deze wandeling kunnen maken.
Langweer heeft een mooi bewaarde historische kern waar veel over te vertellen is. Al wandelend hoort u verhalen over het leven met en om het water, de vele bakkers die het dorp rijk was, andere ambachten, de Friese adel, de verschillende bouwstijlen (o.a. huizen van architect W.C. de Groot) en uiteraard de kerk als bepalend onderdeel van het dorpsgezicht. De gids neemt u graag mee met de reis door deze rijke historie en brengt u vervolgens weer terug in het heden.
Inschrijven kan tot maandagmiddag 16.30 uur bij deVVV Langweer, Buorren 26, 0513-499100. De kosten zijn € 3,75 p.p. en kinderen t/m 12 jaar € 2,50 p.p. ( inclusief een kopje koffie / thee of een glaasje fris)
Het gehele jaar door kunnen groepen van minimaal 5 personen een wandeling met een gids reserveren. Er zijn op aanvraag gidsen beschikbaar voor onze Duits- en Engelstalige gasten.
Stuur naar mezelf
Tip vrienden
Verstuur correctie
Controleer openingstijden altijd bij de aanbieder.
Geldmuseum
MooiWeer Terschelling - Blokarten
Nederlands Openluchtmuseum Arnhem
De Hangmat
Peace of cake?