LEGO in het Thermenmuseum

LEGO in het Thermenmuseum

» Let op: deze activiteit is voorbij «

LEGO
In Thermenmuseum Heerlen
3 juli tot en met 5 september

Het leukste speelgoed van Europa is weer terug in Heerlen. Na het geweldige succes van de LEGO activiteiten in het Thermenmuseum van 2009, komt LEGO dit jaar weer terug, groter en vooral leuker!! De leden van verzamelvereniging De Bouwsteen laten hier de mooiste LEGO uit hun collecties zien.

In het de tentoonstelling zie je niet alleen speelgoed van LEGO uit de oude doos, maar ook komt het moderne speelgoed aan bod met verschillende thema’s waaronder City en Star Wars.
Je ziet interessante filmpjes over LEGO en je kunt gamen met computerspellen van LEGO.
Je kunt natuurlijk niet alleen kijken naar LEGO, maar er ook zelf mee aan de slag. Een grootse uitdaging wacht hier op jou, bouw de stad van de toekomst in LEGO. Maak foto’s van jouw bouwwerk, stuur deze per email naar het Thermenmuseum [email protected] en win te gekke LEGOprijzen! Vergeet dus vooral je fototoestel niet!

Weekendactiviteiten:
In de weekenden zijn er extra LEGO activiteiten in het Thermenmuseum
Zo zijn er een aantal filmweekenden waarbij de avonturen van Clutch Powers kunt zien in de LEGO speelfilm en kun je deelnemen aan de bouwwedstrijden in het Thermenmuseum waarbij je kans maakt deel te nemen aan de Bouwmeesterwedstrijd tijdens LEGO WORLD. Kijk voor meer informatie op onze website

Entree en openingstijden
Volwassenen € 6,50
Senior/CJP € 6,-
Jeugd 4-12 jaar € 5,50
Kids onder 4 jaar gratis
Museumjaarkaart gratis
Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.00 uur.
Zaterdag, zondag en feestdagen van 12.00-17.00 uur. Maandag gesloten.

Het Thermenmuseum ligt in het centrum van Heerlen, op 10 minuten loopafstand van het station, vlakbij het stadhuis. Parkeren kan in de goed bewegwijzerde parkeergarages.

Thermenmuseum Heerlen, Coriovallumstraat 9, 6411 CA Heerlen, 045 – 560 51 00
www.thermenmuseum.nl

LEGO in het Thermenmuseum wordt mogelijk gemaakt door LEGO en vereniging De Bouwsteen.
LEGO is een handelsmerk van de LEGO Groep.

 Bezoek www.thermenmuseum.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -