U bevindt zich hier: DagjeWeg.NL / nieuws / Biddinghuizen / Voel de kick in Walibi World
Walibi World | Reportage door Sifra Kriek

Voel de kick in Walibi World

Actie, spanning en sensatie in Biddinghuizen

27 oktober 2009BiddinghuizenTien keer over de kop in de Goliath, kletsnat worden in de Crazy River, of gelanceerd worden in de Space Shot: na een dagje Walibi World sta je te trillen op je benen van de spanning en sensatie. Het is dan ook het perfecte uitstapje voor de herfstvakantie.

Denk je Walibi World, dan zeg je: actie, adrenaline en snelheid. Walibi World wordt ook wel de Rollercoaster Capital of Europe genoemd en terecht, want het park telt wel zeven achtbanen: waaronder Superman The Ride, waarin je met hoge snelheid wordt afgeschoten. Ook is er de El Condor, waarin je niet in een karretje zit, maar hangt aan de baan. En de hoogste achtbaan van de Benelux, de Goliath, mogen we ook niet vergeten! Want ook al profileert Walibi World zich nu als park voor het hele gezin, de achtbanen zijn toch het visitekaartje van het attractiepark en die zijn voor de echte diehards.

Als je de Flevopolder binnenrijdt begint het al te kriebelen. Achter de bomen vangen we een glimp op van de hoogste achtbanen en het reuzenrad. Het attractiepark komt dichterbij en ook het gegil van de pretparkbezoekers die in een achtbaan zijn gestapt.

Buikkriebels

Eenmaal binnen in het park kunnen we niet wachten op een ritje in Superman The Ride. Deze rood-blauwe achtbaan bevindt zich vlakbij de ingang en is een spectaculair begin van de dag. Helaas versperren grote ijzeren rekken ons de weg: er is een storing. We haastten ons snel naar langs het reuzenrad naar de El Condor, we willen actie! Maar daar wacht ons weer een teleurstelling: de wachtrij heeft zich uitgebreid buiten de poortjes naar de straat en dat betekent een uur in de motregen. Gelukkig is het bij de houten achtbaan Robin Hood iets rustiger. Na drie kwartier wachten, gillen we de longen uit ons lijf en voelen we de kriebels in onze buik. Die adrenalinekick: dat is waarvoor we naar Walibi World komen!

Lange wachrijen

Ondanks de lange wachtrijen blijft Walibi World een heerlijk park voor een jong en oud. Walibi bestaat uit verschillende gebieden met elk hun eigen thema en specifieke attracties, zoals 'Mexico' met de achtbaan El Condor en de ronddraaiende hoedjes Los Sombreros en Sherwood Forest met de houten achtbaan Robin Hood en het spookhuis Merlin's Castle. De kleintjes vermaken zich in Walibiland met attracties als Boris' Ballenfabriek en de kinderachtbaan Woks Waanzin. Het park is schoon, er zijn genoeg voorzieningen en de attracties liggen niet ver uit elkaar. Durf jij het aan!?


  1. Walibi World
Steil naar beneden in de Goliath!Steil naar beneden in de Goliath!
Plezier voor de hele familie in Robin Hood.Plezier voor de hele familie in Robin Hood.
Waterplezier voor de kleintjes.Waterplezier voor de kleintjes.
Kletsnat worden in de Crazy River.Kletsnat worden in de Crazy River.

1 reactie

goededag..

ik wil vragen of jullie ook dagtochten organiseren naar walibi world
Zoja hoe moet ik reserveren?

door miranda bordewijk | 2010-05-26 21:30:22

Reageer ook!

Naam:
Kopje:
Reactie:
meer over: Flevoland Biddinghuizen Attractiepark Herfstvakantie Zomervakantie Gezin Recreatie
 
 
Laatst gewijzigd: 2011-05-09 10:46:50 · Gepubliceerd: 2009-10-27 13:56:51 - 2222