DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Sportiom

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Matig

Bezoekdatum: 02-07-2011Datum review: 5 juli 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Op zaterdagmiddag kinderfeestje gehouden. Het was heel druk, maar ondanks de drukte goed te doen. Alleen bij de banden glijbaan was het lang wachten. Deze glijbaan gaat ook veel te langzaam! Personeel was erg vriendelijk en het toezicht van de badmeesters was goed georganiseerd. Hierdoor kon je een groep van 8 met een gerust hart hun gang laten gaan. Bij de Horeca was het slecht georganiseerd. Ten eerste erg ongezellig ingericht, behalve dan bij de kleintjes. Er stond niet eens een rij en toch was het niet mogelijk 2 frietjes en 2 kroketten te gelijk te krijgen. We moesten na elkaar eten, waarvan de eerste friet oud en taai was. Waardeloos! Voor de kinderen was het eten boven goed geregeld. Ook niet te druk en het eten was warm. Het kadootje voor de jarige was een grote teleurstelling: een klein zacht balletje om mee in het water over te gooien. Dit heeft ze waarschijnlijk nog geen 0.20 eurocent gekost!

Beoordeling gegeven door Anita .

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 14-08-2010Datum review: 17 augustus 2010

Ervaringen: Personeel erg vriendelijk. Erg schoon en hygiënisch. Ruim van opzet. Kortom we hebben er als gezin een erg leuke dag gehad. Ook Horeca een aanrader.

Beoordeling gegeven door m. Braak.

2Cijfer 2 van 10 punten.2222

Bezoekdatum: datweet ik nietDatum review: 19 juli 2010

Ervaringen: ik was aleen in het zwembad geweest en het was super saai het bubblebad zit altijd vol die glijbaan met banden is zooooo super saai en langzaam.... en het water is ietsjes aan de koude kant de glijbaan gaat veels te snel ik ahd men kop heel hard estootend meerderen keren en het is heel saai je verveeld je na 1 uur ECHT GEEN AANRADER!!!!

Beoordeling gegeven door karel kees de tuinkabouter.

4Cijfer 4 van 10 punten.4444

Bezoekdatum: november 2008Datum review: 11 januari 2009

Ervaringen: Koud en klein

Beoordeling gegeven door floor.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: 22 oktoberDatum review: 24 december 2008

Ervaringen: heerlijk zwemmen en schaatsen voor jong en oud

Beoordeling gegeven door janny alssema.

6Cijfer 6 van 10 punten.6666

Bezoekdatum: 21 oktoberDatum review: 17 november 2008

Ervaringen: Met z'n zevenen schaatsen en zwemmen in de herfstvakantie.Vanuit Roden. De kaartjes waren voor schaatsen en zwemmen maar het schaatsen kon niet in de ijshockeyhal.Dat was voor onze jongens een zware tegenvaller(21 en 24 en 25 jaar). In het zwemparadijs waren de attracties niet duidelijk aangegeven. Pas 10 minuten voor tijd kregen we de glijbanen in de gaten.Wel veel gelachen. Geen kluisjes bij het schaatsen.

Beoordeling gegeven door N.N..

6Cijfer 6 van 10 punten.6666

Bezoekdatum: 4 juli 2008Datum review: 8 juli 2008

Ervaringen: sportiom is een mooi sportcomplex. wij hebben gebruik gemaakt van het tropice parides. ons viel bij binnen komst de entree al tegen was erg hoog. een maal door de hekken benden en omgekleed het kluisje. dit is ook een ramp je moet je aanmelden bij een computer en die wijst je het kluisje toe. krijg je een nummer moet je snel zijn anders zit hij op slot. alle spullen passen er maar net. het zwembad was een succes. wij denken dat als we nog een of twee keer gaan het er wel gezien hebben. het is niet iets wat leuk blijft. wel leuk het golfslag bad. de vulkaan en haar geluiden maken het weer wat leuker voor de kinderen ,maar voor ons ist niks

Beoordeling gegeven door N.N..

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 26 februari 2008Datum review: 29 februari 2008

Ervaringen: Een geweldig zwembad voorzien van grotten en een vulkaan die om de zoveel tijd uitbarst als het gaat golven. Er is een wildwaterbaan waar je op een rubber band vanaf gaat. Prachtig zwembad, ook een heel leuk kinderbad. Je mag er gewoon je eigen eten meenemen. De bubbelbaden zijn er echt heel erg warm. Het eten in de snackcorner is normaal geprijsd. Er is voldoende toezicht aanwezig. Een pluspunt is ook dat het kinderbad door middel van deurtjes afgesloten is.Parkeren kost 3 euro, maar aan de overkant is een grote parkeerplaats en die is gratis.Echt een aanrader!!

Beoordeling gegeven door N.N..

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Datum review: 21 oktober 2007

Ervaringen: Zeer leuk. Voor elk wat wils. Men vermaakt zich de hele dag.

Beoordeling gegeven door Sportiom.