DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Eeterij-spelerij Vierlinden

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

super speeltuin!

Bezoekdatum: 14 juliDatum review: 19 juli 2011

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Ervaringen: Ontzettend leuke binnenspeeltuin, met leuk restaurant er aan vast. We gingen voor de speeltuin omdat het erg slecht weer was en dat is supergoed bevallen. Het is niet een hele grote speeltuin qua oppervlak, maar de ruimte die er is, is erg goed gebruikt. We hoefden maar 2,50 entree te betalen, alleen voor onze dochter van 3, onze dochter van 1 en wij mochten gratis mee. In vergelijking met andere binnenspeeltuinen met het standaard binnenklimtoestel, lijkt dit veel meer op een speeltuin met verschilllende speeltoestellen. Het is ook ontzettend leuk aangekleed en afgemaakt. Eigen eten en drinken mag niet mee naar binnen, maar met deze prijzen is het ook niet erg dat je wat drinken in het restaurant (met bediening!!!) moet bestellen. Enige nadelen: vanuit het restaurant heb je niet zo veel zicht op de speeltuin, als je je kinderen in de gaten wil houden moet je op een bankje in de speeltuin gaan zitten of meeklimmen. Ik denk ook dat de speeltuin erg leuk is voor kinderen tussen de 1 en 10 maar of 11 en 12 jarigen zicht er ook nog heel lang kunnen vermaken, vraag ik me af. In ieder geval echt een aanrader!!

Beoordeling gegeven door niki.

111111

Bezoekdatum: 24-04-2010Datum review: 26 april 2010

Ervaringen: Speeltuin is leuk, maar zoek een ander stekje om uit eten te gaan, tenzij je graag 1,5 uur wacht op snackbarvoedsel van middelmatige kwaliteit. Bedienend personeel is vriendelijk, maar de bedrijfsleider snapt er niks van. We waren iets over 18 uur binnen en kregen ons eten pas tegen 19.30 uur. Als het dan goed is, is zelfs die lange wachttijd nog te overzien, maar het was verre van goed en de bedrijfsleider wilde ons geen centimeter tegemoet komen, dus met een lege maag naar huis gegaan. Erg jammer!!

Beoordeling gegeven door Fam. Nieuwenhuizen.