Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
10




Bezoekdatum: nov 2005Datum review: 29 juli 2010
Ervaringen: Geen toelichting
Beoordeling gegeven door Port Zélande.
8




Bezoekdatum: januari 2009Datum review: 8 juni 2009
Ervaringen: Ik voelde me al snel thuis in het frisse Westenberg sauna huis ,als vreemd gespuis warm onthaald met het lekkere curryschotel heeeeerlijk Dat mooie steen in een van de saunas EEn vrouw \meid wist niet zo goed wat er in mijn totale gezichtsbehandeling hoorde dat viel effe niet zo goed verder kom ik er graag dat brengt mijn soms hoge up-tempo omlaag ik mag de mensen en de sauna dus graag en kom zeker nog eens om me te laten verwwennen. groet angelique van Nood. ps: fris enschoon belangrijk vind ik
Beoordeling gegeven door angelique van nood.
6




Bezoekdatum: 21-7-2008Datum review: 15 oktober 2008
Ervaringen: In deze zomer geweest het personeel was aardig. Accomodatie zeer klein. In het zwembad waren er een paar lampen kapot je kon zo de draden er uit trekken. Voor de rest was het wel leuk.
Beoordeling gegeven door friesland.