Jermain&Falinda gaf op 30 augustus 2010 de volgende beoordeling: een 1
Bezoekdatum: 29-08-2010Ervaringen: Nadat we op internet informatie waren gaan opzoeken op de site van thermaalbad arcen hadden we besloten erheen te gaan met 2 stelletjes!
De foto en site gaven ons een goed gevoel!
Toen we er aan kwamen zag het er goed uit maar toen we bij de 'thermaalbaden' aankwamen hadden we meteen zoiets van dit is niet wat we verwacht hadden.
In het kneipbad waar je met je voeten in moest lagen allemaal nagels en vuiligheid, de vloeren waren echt vuil, in de zwembaden dreef allerlei vuiligheid! De brasserie was gewoon echt waardeloos! Er was niets te krijgen qua eten alleen 2 broodjes die al belegd waren en waarvan de kaas gewoon zweette en stukjes vlaai die gewoon op het bordje waren gesmeten die er niet uitnodigend uitzagen!
Personeel was zeer onvriendelijk!
Wij zijn geen zeur mensen maar dit was gewoon echt te zonde van ons geld!
We zijn al bij zoveel zwembaden geweest en altijd was het schoon en dit is een thermaalbad en daarvan mag je vind ik nog meer van verwachtten aangezien de entree niet bepaald laag is.
Ook voor het turksstoombad hebben we moeten betalen maar we hadden alleen stoom, de geur (eucalyptus) daarvan was niets te ruiken!
We zijn echt teleurgesteld en gaan hier zeker geen 2e keer meer heen, we voelden ons echt vies toen we na huis gingen! Zelfs de douches en wc's waren vies, dus van hygiene kon je daar echt niet spreken!
Ook stond op de site dat badjassen verplicht waren en wij hadden ze netjes bij en deden ze netjes aan terwijl het merendeel echt geen badjas aan had en daar werd niets van gezegd!
De site is gewoon misleidend want als je er komt word je gewoon teleurgesteld
Dons Herfst-Fikkers gaf op 17 augustus 2010 de volgende beoordeling: een 4
Bezoekdatum: 2 augustus 2010Ervaringen: Arcen maakt op geen enkele wijze de belofte van gastvrijheid waar. Bij aankomst voor een beautydag werd aan ons en aan 6 anderen onverstaanbaar uitgelegd hoe de dag zou moeten verlopen (de assistente had last van haar keel), op de site staat dat bij een beautydag de sauna's zijn inbegrepen, dit bleek niet zo te zijn, voor infrarood en turksbad moest Euro 3,50 per persoon per keer betaald worden. Ook zou er water staan in de rustruimtes, helaas was dat ook niet aanwezig, tijdens de massage bleek dat de masseuse niet op de hoogte was van spierligging (niet geschoold), bij de schoonheidsspecialiste was het ronduit koud (o dan zet ik de airco wel uit), ipv dat er een extra deken of laken over ons heen werd gelegd. We lagen daar met een enkele kleine handdoek over ons heen, die onze benen en voeten niet eens bedekten. De persoonlijke aandacht voor de rest van de dag ontbrak, tot en met het afrekenen, hadden we met een soort parkeerautomaat te maken, waar we ook moesten afrekenen. De behandelingen begonnen 5 minuten te laat en duurde niet langer dan 22 minuten ipv een half uur. We hebben voor deze dag ruim Euro 200,00 betaald voor 2 personen, dit is het absoluut niet waard. Advies boek gewoon een paar uur voor het zwembad (de thermale baden) dan ben je veel goedkoper uit. Zonde van de dag, zonde van het geld.
N.N. gaf op 11 juli 2010 de volgende beoordeling: een 5
Bezoekdatum: 9-7-2010Ervaringen: buitenbaden mooi groot en veel ligbedden
restaurant heerlijk en goed personeel.
Binnen erg armoedig en misleidend,voeten baden hebben Geen kneip aroma (betaalde) kneipbaden ook NIET,sauna`s op zich o.k maar armoedig klein zwembad en kleedkamer hok met haken voor kleding.Geen enkel water fonteintje.
Kortom voor lekker zwemmen en beetje sauna o.k voor uitgebreid en luxer toch echt naar thermea 2000!
Ingrid gaf op 19 april 2010 de volgende beoordeling: een 3
Bezoekdatum: 18 april 2010Ervaringen: In Thermaalbad Arcen is nauwelijks sprake van 'Thermen'. Het is meer een gewoon, zeer druk en gedateerd zwembad voor ouderen. Voor vrijwel alles anders dan het zwembad moet naast het entreebedrag van 17,50 euro nog extra bijbetaald worden.
De brasserie heeft meer weg van een cafetaria, de bediening was uiterst onvriendelijk en was nauwelijks bereid een broodje klaar te maken in de 'broodjescorner' omdat er nog 2 broodjes lagen (helaas zat hier beleg op wat ik mocht hebben).
Bij de douches was geen zeep aanwezig. Om het pand te kunnen verlaten moest je eerst met je muntje langs de betaalautomaat, terwijl er 2 dames aan de balie stonden te praten maar je kon alleen afrekenen bij de betaalautomaat.
Het weer maakte veel goed, maar verder zal ik de thermen niet snel meer bezoeken.
N.N. gaf op 3 april 2010 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: 1 maart 2010Ervaringen: Thermaalbad Arcen. In één woord geweldig. Heerlijk ontspannend.
else jonges gaf op 27 maart 2010 de volgende beoordeling: een 2
Bezoekdatum: 26 maart 2010Ervaringen: Bijzonder humeurig pesoneel bij de balie, saunaas oud en niet schoon. Wat een aanfluiting. Limburgse gastvrijheid niet hier in ieder geval.
N.N. gaf op 19 december 2009 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: eind 2008Ervaringen: Geen toelichting
D. van Knippenberg gaf op 24 november 2009 de volgende beoordeling: een 6
Bezoekdatum: 22 november 2009Ervaringen: Wij vonden het thermaalbad niet schoon. In iedere douche lagen lege flesjes, onderbroeken etc. Vloer niet schoon. Rook er naar riolering! Verschillende douches kapot.
Jammer, de baden zijn heerlijk, laat het thermaalbad niet langzaam verloederen!
H.Pullen gaf op 16 november 2009 de volgende beoordeling: een 10
Bezoekdatum: 12-11-2009Ervaringen: wij gingen dit weekend heerlijk naar het schitterende Thermaalbad Archen en wat een belefenis toch weer.Heerlijk in het warme(naar mijn zeggen)gezondheidswater.En kleine wondjes genezen spontaan.
Wij kunnen niet wachten tot we weer de baden instappen.
N.N. gaf op 8 april 2009 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: 4 april 2009Ervaringen: Geen toelichting
N.N. gaf op 6 december 2008 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: novemberErvaringen: Geen toelichting
JOLANDA COBBEN gaf op 15 november 2008 de volgende beoordeling: een 7
Bezoekdatum: 12-11-2008Ervaringen: LEKKER ONTSPANNEND, PRETTIGE SFEER, MOOI SCHONE VLOEREN EN DOUCHE'S
N.N. gaf op 18 oktober 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: 17-12-2008Ervaringen: Geen toelichting
betty krikke gaf op 13 juli 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: 3 juli 2008Ervaringen: het was gewoon super mooi
Thea Peters gaf op 6 juni 2008 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: november 2007Ervaringen: Thermaalbad Arcen heeft 2 heerlijke buitenbaden. Wij hebben er 1,5 uur rijden voor over om vooral van die buitenbaden te genieten. In die baden wordt je verrast door massagestralen en bubbelbedden. Veel en goed! Het fijnste bad is het bad met stroming.
Kleedruimtes zijn schoon en overzichtelijk.En je kunt er een lekker hapje eten of bij de haard relaxen. Top!
anja van baal gaf op 4 juni 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: februari 2008Ervaringen: zeer ontspannen en zeer relax,het personeel is erg vriendelijk
Frank vos gaf op 30 mei 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: april 2008Ervaringen: altijd even lezen op de vrijdagavond, wat gaan we zondag doen met het gezin want zondag is gezinsdag voor ons, meestal goede tips, meerdere malen gebruik van gemaakt.
n.appelman gaf op 28 mei 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: 17 mei 2008Ervaringen: weldaad voor de mens heerlijke ontspanning
N.N. gaf op 27 mei 2008 de volgende beoordeling: een 10
Bezoekdatum: februari 2005Ervaringen: Een supergoede ervaring gehad in Thermae 2000. ik kwam helemaal relaxed weer terug!
Mevr. M.Krul gaf op 27 mei 2008 de volgende beoordeling: een 6
Bezoekdatum: 3 mei 2008Ervaringen: Ik ben begin mei in Thermae 2000 geweest.
Mijn ervaring: kleedruimte perfect, verblijf in banden prima alleen de op- en afstapjes vind ik nogal gevaarlijk, je moet constant kijken. Ik had een dagkaart maar om een hele dag te verblijven vind ik erg lang.
M.P.M Veens gaf op 27 mei 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: mei 2008Ervaringen: Wat een geweldige ervaring. Een ervaring om echt tot rust te komen. Elk uur, minuut en seconde was het genieten. Van top tot teen!
Jazper Adèr gaf op 27 mei 2008 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: 10-05-2008Ervaringen: Bijzonder relaxed en open sfeer. Heerlijk als dagje uit met zijn twee. Heerlijk gecombineerd met een verblijf in Bilderberg Château Holtmühle te Tegelen.
nancy appelman gaf op 8 mei 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: 2-2-2008Ervaringen: een weldaad voor een mens ,heerlijk ontspannend
Anita gaf op 4 maart 2008 de volgende beoordeling: een 7
Bezoekdatum: 03-03-2008Ervaringen: Prima bad, zal alleen de schoonheidsprijs niet winnen.
irene nabben gaf op 4 maart 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: 03-03-2008Ervaringen: HEEEEERLIJK ONTSPANNEND !!!!
ECHT-GENOTEN !!!! jos en irene
N.N. gaf op 27 februari 2008 de volgende beoordeling: een 9
Bezoekdatum: aug 2007Ervaringen: Geweldig mooi, lekker buiten zwemmen. Kinderen zijn ook welkom! Sauna is wel aan de kleine kant, verder heerlijk vertoeven. Voor een paar euro met zijn tweetjes in een stoomcabine. Lekker warm buiten zwemmen.
f.achhoud gaf op 7 februari 2008 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: 15 jan 2008Ervaringen: lekker rustig voor een ontspannend dagje en door de prijs is het gangbaar voor iedereen
klein vink gaf op 7 februari 2008 de volgende beoordeling: een 8
Bezoekdatum: november 2007Ervaringen: Geen toelichting
N.N. gaf op 14 december 2007 de volgende beoordeling: een 7
Ervaringen: Geen toelichting
C.P. de Jong gaf op 1 december 2007 de volgende beoordeling: een 7
Ervaringen: Geen toelichting