DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Dierentuin GaiaZOO

Cijfer 8.1 van 10 punten.8.18.18.18.1(lees de 56 reviewsgeef uw beoordeling)
Dierentuin GaiaZOO

Machtige gorilla's, imposante neushoorns en statige giraffen. In GaiaZOO kom je de mooiste dieren tegen. Je hebt maar één dagje nodig om hier de hele wereld over te reizen. Van Afrika, tot de regenwouden van de Amazone en naar het hoge Noorden. Overal ontmoet je nieuwe diersoorten. Machtige gorilla’s, imposante neushoorns, statige giraffen, razendsnelle cheeta’s en de koning der dieren; de indrukwekkende leeuwen. Ontdek in Rainforest allerlei slingerende en klimmende apen; in het doodshoofdapenbos klimmen de apen zelfs boven je hoofd door de takken.

Meer informatie op www.gaiazoo.nl.

GaiaZOO voor kids

Voor kinderen biedt GaiaZOO tevens een waar speelparadijs met de reusachtige DinoDome; Europa's grootste indoor Dino Speelpark. In de DinoDome gaan kinderen op ontdekkingsreis over een onbewoond eiland, waar de uitgestorven dinosaurussen weer tot leven komen. Kinderen kunnen er heerlijk klimmen, glijden en spelen in het enorme nettenwoud, de ballenbak en de hoge takeltoren. Op de Kinderboerderij kunnen kinderen naar hartenlust de dieren aaien en knuffelen.

Ook ontmoet je hier diersoorten die je in geen enkele andere Nederlandse dierentuin tegenkomt. Veelvraten, muskusvossen, Iberische wolven, grootoorvossen en boshonden!

Dierentuin GaiaZOO in Kerkrade leent zich ook goed voor een schoolreisje. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.

www.gaiazoo.nl »

Contact en delen

Waardering van bezoekers: bezoekers waarderen Dierentuin GaiaZOO met een 8,1. Lees de 56 reviews van Dierentuin GaiaZOO.

Adres en Locatie

Adres: Dentgenbachweg 105, 6468 PG, Kerkrade
Gemeente Kerkrade, streek Zuid-Limburg, provincie Limburg
Breedtegraad/lengtegraad: 50.867329 6.043830

Prijs en budget

Prijzen vanaf:
Volwassenen: € 18,50 p.p.
65+: € 16,50
Kinderen: € 15,50
Peuters: Gratis
De prijs voor volwassenen geldt voor bezoekers van 9 tot en met 60 jaar. Kinderen tot en met twee jaar hebben gratis toegang.
Parkeren: € 4,50
Dit uitstapje is toegankelijk voor mindervaliden. De voorzieningen bestaan uit: Rolstoeltoegankelijk Heuvelachtige omgeving en natuurlijk aangelegde paden. Er is een speciale rolstoelroute geschreven, vraag daarnaar bij de kassa.

Openingstijden en -dagen

Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Van 10:00 uur tot 18:00 uur. Let op: De sluitingstijden variëren en zijn afhankelijk van het seizoen. Voor meer informatie zie de website van GaiaZOO. De kassa's sluiten iedere dag om 16.00 uur.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op 15 maart 2012, disclaimer.

Reviews Dierentuin GaiaZOO

Bezoekers waarderen Dierentuin GaiaZOO met een 8,1. Lees de 56 reviews van Dierentuin GaiaZOO.