



(lees de 9 reviews | geef uw beoordeling) Het Boomkroonpad is een bezoekerscentrum waar van alles te doen is. Zo is het mogelijk om een spannende tocht te maken door de worteltunnel, hutten te bouwen of om een speurtocht te maken. Het Boomkroonpad is ook het startpunt voor mooie boswandelingen. Er zijn boswandelingen te maken door het gebied Gieten-Borger. Het gebied bestaat grotendeels uit jonge ontginningsbossen met grootschalige naaldhoutcomplexen. In dit gebied is naast het wandelen en fietsen ook mogelijk om een rit te maken met een paardentram of te zwemmen in de spartelvijver.
Het Boomkroonpad in Drouwen leent zich ook goed voor een vriendinnendag en kinderfeestje. Deze activiteit is geschikt voor het hele gezin, kinderen, volwassenen en ouderen.
Geopend met de volgende feestdagen: Goede Vrijdag, eerste paasdag, tweede paasdag, Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag, eerste pinksterdag, tweede pinksterdag, tweede kerstdag.
Gesloten op de volgende feestdagen: eerste kerstdag, oudjaarsdag, nieuwjaarsdag.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.