DagjeWeg.NL / Overschie / Museum 'Hoop doet leven'
DagjeWeg.NLon

Museum 'Hoop doet leven'

0.00.00.00.00.0(nog geen reviewsgeef uw beoordeling)
Museum 'Hoop doet leven'

In museum Oud Overschie ontdekt u de geschiedenis van Overschie aan de hand van foto's, schilderijen, tegels, gebruiksvoorwerpen en de gebouwen zelf. De vertrekken zijn in authentieke staat ingericht waardoor men een goed beeld krijgt van de geschiedenis van Overschie en de manier waarop de Overschiese bewoners woonden. Naast dit museum is er ook een buitenmuseum waar verschillende oude gebouwen staan die ook het verhaal van de geschiedenis van Overschie vertellen.

Museum 'Hoop doet leven' in Overschie leent zich ook goed voor een schoolreisje. Deze activiteit is geschikt voor volwassenen.

www.museumoudoverschie.nl »

Contact en delen

Adres en Locatie

Adres: Overschiese Dorpsstraat 136-140, 3043 CV, Overschie
Gemeente Rotterdam, provincie Zuid-Holland
Breedtegraad/lengtegraad: 51.938663 4.418931

Prijs en budget

Toegang gratis.
Toegankelijk voor mindervaliden: Onbekend.

Openingstijden en -dagen

Gesloten
Soms
Open
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Het hele jaar open (let op de openingsdagen). Van 14:00 uur tot 17:00 uur. Let op: Het museum is ook elke eerste zaterdag van de maand geopend. De (foto)documentatie kan men alleen de eerste zaterdag en zondag van de maand bekijken.

Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.

Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.

Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.

Gegevens laatst gecontroleerd op -, disclaimer.