Hoge Maas onder verscherpte controle

artikel814

Kan Circus Renz echt langs de #Maas blijven?

archief oud artikel Natuur Roermond, Limburg Het waterschap verliest de Maas niet uit het oog nu het waterpeil gezakt is. In Roermond, de plaats waar Circus Renz International zijn terrein heeft, moet het hoogste punt nog worden bereikt.

- advertentie -
Rijkswaterstaat laat op zijn website zien dat de waterstand bij Roermond nog steeds stijgt. Vanmorgen was het waterpeil 1.803 centimeter boven NAP. Normaal ligt de stand daar rond de 1.670 centimeter.

Circus Renz

Wat de gevolgen van het stijgende waterpeil zijn voor Circus Renz International is nog onduidelijk. Voorlopig ziet de organisatie geen reden om het circusterrein te verlaten. De gemeente heeft het circus ook nog niet verzocht om te vertrekken. Dat deed het zondagmorgen wel, maar kwam daar later weer op terug.

Volgens het waterschap mag de Maas nog 55 tot 60 centimeter stijgen, voordat de pompen in werking worden gesteld.

Houd het waterpeil in de Maas in de gaten.

Reageer op dit artikel

Sleep de balk om een cijfer van 1 tot 10 te geven

Bijzonderheden

Je gegevens

We gebruiken je gegevens alleen voor deze review. Onze spelregels en jouw privacy.