Bezoekerscentrum De Gesteentetuin - GESLOTEN

Bezoekerscentrum De Gesteentetuin - Schokland - GESLOTEN

Let op: dit uitstapje is gesloten.

De Gesteentetuin in het Schokkerbos is een reis door de tijd. Het bezoekerscentrum biedt de bezoeker veel informatie over het ontstaan van stenen en de ijstijd, maar ook over het bijzondere voormalige eiland Schokland. Tijdens de drooglegging van de Noordoostpolder werden stokoude stenen blootgelegd. De stenen zijn in de laatste ijstijd via gletsjers hier terecht gekomen en nu bijeengebracht in de Gesteentetuin. De wandelroute door de tuin voert de bezoeker langs de interessante stenen.

Het bezoekerscentrum van De Gesteentetuin toont een expositie over het ontstaan van stenen, Schokland en de natuur in het Schokkerbos.

Bezoekerscentrum De Gesteentetuin in Schokland is ook geschikt voor: schoolreisje. Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin en kinderen.

 Bezoek flevo-landschap.nl

Wat vinden anderen?

9,0
Op basis van 1 review.
Lees alle reviews of schrijf zelf een review.

- advertentie -