Theehuis Mon-Chouette

- advertentie -

Theehuis Mon-Chouette

Theehuis Mon-Chouette ligt in het groene achterland van Leusden, centraal tussen de Gelderse Vallei, de Grebbelinie en de Utrechtse Heuvelrug. Ook de stad Amersfoort en de Grebbelinie liggen om de hoek. Een prachtige omgeving voor een ontspannen wandeling of een fietstocht. En daarna bijkomen met iets lekkers in het gezellige theehuis.

Voor een hapje en een drankje kom je naar Theehuis Mon-Chouette. Vers gebak, een lekkere lunch of een uitgebreide high tea: het staat allemaal op de kaart! Ook kun je een goedgevulde picknick-rugzak halen bij Mon-Chouette en daarna zelf de omgeving gaan verkennen. In de keuken wordt volop gebruik gemaakt van lokale, regionale en fairtrade producten. Het theehuis is ook beschikbaar als feestlocatie voor bijvoorbeeld een feest of meeting. Voor een korte vakantie of een weekendje weg is er de bed en breakfast. Daarnaast organiseert eigenaresse Hillie activiteiten, acties en arrangementen. Daarbij werkt ze samen met ondernemers in de buurt.

Theehuis Mon-Chouette in Leusden is ook geschikt voor: vriendinnendag, high of afternoon tea, themafeest, workshop en weekendje weg. Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin.

 Bezoek www.monchouette.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.