Winkelen voor het goede doel

- advertentie -

Winkelen voor het goede doel

Al winkelend een goed doel steunen? In de vintagewinkel van Oxfam Novib kan het. Het geld wat de zogeheten Oxfamsolidariteit ophaalt, stroomt rechtstreeks naar de gelijknamige ontwikkelingsorganisatie.

Met een collectie die dagelijks wordt aangevuld, zijn er in de winkel de meest authentieke, tweedehands spullen te vinden. Daarnaast kan er door de bezoeker een bijdrage worden geleverd door spullen aan de winkel te schenken, die een tweede leven verdienen. Er hangen zelfs bruidsjurken in de winkel! Voor kinderkleren kan men terecht bij Oxfam Kids in Brussel.

Winkelen voor het goede doel in Gent is ook geschikt voor: vriendinnendag. Deze activiteit is geschikt voor  volwassenen.

 Bezoek www.oxfamwereldwinkels.be

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.