



(nog geen reviews | geef uw beoordeling)Deinend op het water en genietend van al het moois dat Den Haag en Voorburg te bieden hebben, de lekkerste wijnen ontdekken tijdens een rondvaart op de antieke Salonboot vanuit Den Haag.
Aan boord van de antieke Salonboot uit 1925 laat sommelier Yvo van Delden u tijdens de Varende Wijnproeverij op een ontspannen en informele manier kennis maken met wijnen van verschillende druivenrassen.
Met deze basiskennis wordt het een stuk eenvoudiger om uw favoriete wijn te vinden. De sommelier stapsgewijs hoe u wijn het beste kan proeven. Standaard proeft u een mousserende wijn zoals Prosecco, daarna twee rode, witte en rosé wijnen. De varende proeverij wordt afgesloten met een dessertwijn als toetje.
Een Varende Wijnproeverij vanuit Den Haag voert u langs de oude landhuizen aan de Vliet, waaronder het voormalig buitenhuis van Constantijn Huygens.
Geopend met de volgende feestdagen: onbekend.
Gesloten op de volgende feestdagen: onbekend.
Controleer openingstijden altijd op de website van de aanbieder.